Замовити дзвінок

Повна шумоізоляція автомобіля

Вартість від 500 грн
Термін виконання від 1 дня
Гарантія на виконану роботу


Повна шумоізоляція автомобіля

Повна шумоізоляція автомобіля дозволяє досягти максимального акустичного комфорту!

Не всі автомобілі мають якісну заводську шумоізоляцію: в кращому випадку це один шар матеріалу з в’язкого бітуму. Щоб поліпшити звучання акустичної системи і забути про сторонні скрипи і шуми дороги, варто замовити повну шумоізоляцію в студії SQA TEAM в Києві! Ми підбираємо матеріали під конкретний елемент авто і ретельно все проклеюємо, досягаючи ідеального результату – ви відчуєте переваги шумоізоляції вже під час першої поїздки.

Що входить в повну шумоізоляцію авто

Всі шуми, які можуть з’являтися під час пересування по трасі, так чи інакше передаються на сам кузов, який далі передає їх в салон. Вібрація обшивки і колісних арок накладається на шум покришок, свист вітру, стукіт дощу по даху і створюють неприємний звуковий фон – щоб цього не відбувалося, встановлюють шумозахист.

Комплексна шумоізоляція передбачає встановлення вібро- і звукоізоляційних матеріалів на днище автомобіля, стелю, багажник, двері, арки коліс (проклеюються зсередини) і капот. Доповненням може бути шумоізоляція арок зовні і спеціальні панелі в салоні.

Робота повинна проводитися комплексно: повна шумоізоляція автомобіля дозволяє збільшити комфорт перебування в салоні, якість звучання акустики, підвищити міцність кузова, в тому числі запобігти утворенню корозії. Також вона покращує теплоізоляцію і усуває протяги і скрипи стиків.

 


Як відбувається встановлення шумоізоляції

Все відбувається в кілька етапів. Спочатку ми визначаємо джерело проблеми – зі слів клієнта і під час тестування автомобіля. Потім знімаємо всю обшивку і покриття підлоги, видаляємо частини старої шумоізоляції і клеїмо нове покриття. Для різних частин кузова підбираються ізоляційні матеріали особливої товщини і структури, які здатні поглинати і відбивати конкретний вид шумів. Вони мають фольгований прошарок, бітумну основу і липкий шар.

Спочатку ми наносимо шар віброізоляції, а після цього звукопоглинаючий пористий шар. Ретельно пропрацьовуємо стики пластикових деталей, місця кріплення обшивки, особливу увагу звертаючи на металеві елементи – без їх обробки повна шумоізоляція автомобіля неможлива.

Найчастіше ізоляція салону відбувається в два шари – особливо у випадку з дверима. Закриваються всі технологічні отвори, а листи ізоляції наносяться як зсередини, так і зовні, з боку салону. Такі двері стають чудовим місцем для розташування акустики, забезпечуючи глибину і потужність звуку.

Після цього ми обробляємо колісні арки, щоб вони менше передавали вібрацію підвіски. Встановлюємо листи на стелю та підлогу, щоб знизити вплив зовнішніх шумів: звуку дощу, каменів і тертя коліс об дорожнє покриття. Стеля має велику площу і добре передає шум від потоків повітря всередину автомобіля, тому вимагає ретельної обробки шумоїзоляційними матеріалами. Те ж саме ми робимо з капотом і багажником.

Повною шумоізоляцією автомобіля можна досягти зменшення звуків від тертя пластика, скрипів багажника і зовнішніх шумів. Ми використовуємо спеціальні матеріали різної товщини і структури, тому гарантуємо кращий акустичний комфорт.

Погана шумоізоляція впливає не лише на комфорт, але і на термін експлуатації автомобіля. Гул в салоні підвищує стомлюваність водія, постійно відволікає його від дороги. Ось чому комплексна шумо- і віброізоляція – це невід’ємний компонент безпечної дороги!

 Чому саме студія SQA TEAM?


01.
Використовуємо якісні матеріали та найновіше обладнання
02.
Індивідуально підходимо до кожного замовника та роботи
03.
Застосовуємо та дотримуємось суворих стандартів якості
04.
Гарантуємо якість виконаних робіт та не залишаємо слідів розбору автомобіля
05.
Наша команда – це команда професіоналів, яка цінує та любить свою роботу


Замовити послугу

Вiдправити

Приклади виконаних робіт

Mercedes-Benz CL 550 2008 року – немає звуку в динаміках.

 

Шумоізоляція дверей та арок, заміна штатних динаміків – Mitsubishi Outlander 2021 року.

 

Шумоізоляція задніх дверей, підкрилок. Заміна тилових динаміків та налаштування процесора – Subaru Forester 2021 рік .

 

Honda Accord 2008 року – шумоізоляція дверей та арок, заміна штатних динаміків.

 

Шумоізоляція торпеди, капота та жабо – Toyota Highlander 2012 року

 

Subaru Legacy 2012 року – встановлення активного сабвуфера JBL BassPro Hub та заміна магнітоли.

 

Fiat Punto 2006 року – шумоізоляція дверей та заміна штатних динаміків.

 

Volkswagen Jetta 2016 року – шумоізоляція дверей та арок.

 
Часті запитання
1. Де замовити повну шумоізоляцію автомобіля в Києві?
Тиша під час руху – це головні складові комфортної їзди. Сторонні шуми не лише впливають на стан автомобіля, але і сильно дратують водія. Щоб нічого не відволікало від дороги, варто просто позбутися від вібрації і шумів – заїхати в майстерню SQA TEAM в Києві. Ми знаємо всі нюанси монтажу, підбираємо матеріали так, щоб вага машини не збільшувалася, а зовнішній вигляд салону не змінювався.
2. Що входить в повну шумоізоляцію авто?
Це комплексний процес, а тому тут застосовуються різні рішення і матеріали. Ми встановлюємо кілька шарів на різні частини автомобіля, де вібрація чи звук передаються найбільше: двері, багажник, торпеда, дах, днище автомобіля, а також капот і колісні арки. Для пластикових деталей робимо «антискрип», рівномірно розподіляємо вагу по кузову автомобіля, щоб не міняти динамічні характеристики.
3. Скільки часу займе повна шумоізоляція автомобіля?
Повна шумоізоляція автомобіля в SQA TEAM в Києві передбачає обробку всіх елементів, які створюють або проводять вібрації і шуми. Комплексне встановлення займає більше часу, ніж часткова, проте воно найефективніше. В середньому це від одного до декількох днів. Ми цінуємо час наших клієнтів, тому зробимо все можливе, щоб встановити знешумлення максимально швидко.
4. Чи є у Вас гарантія на послуги?
Звісно! Ми відповідально підходимо до виконання кожного завдання і гарантуємо найкращий результат. Після проведення роботи все ретельно перевіряємо, а в разі необхідності – допрацьовуємо або використовуємо інші, ефективніші рішення, щоб виключити будь-які шуми і скрипи в салоні. Замовляючи знешумлення в SQA TEAM, ви отримуєте якісне виконання робіт та вищий рівень акустичного комфорту!
Потрібна консультація?
Наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші запитання, розкажуть про наші послуги та види робіт.
Напишіть нам
Вiдправити
Замовити дзвінок