Замовити дзвінок

Виготовлення та встановлення сабвуфера типу стелс

Вартість від 500 грн
Термін виконання від 1 дня
Гарантія на виконану роботу


Встановлення та заміна сабвуфера типу стелс

Заводські сабвуфери в прямокутному ящику не лише займають багато місця, але і псують зовнішній вигляд акустичної системи, однак без сабвуфера музика звучить «плоско» і нецікаво. Просте рішення цього питання – виготовлення сабвуфера типу стелс.

Це компактний пристрій, які підлаштовується під особливості автомобіля. Встановити стелс сабвуфер можна на будь-який автомобіль, а найвигідніше це можна зробити в майстерні SQA TEAM. Ми враховуємо всі особливості авто і допоможемо зберегти місце в багажнику, подарувавши можливість насолоджуватися якісним звуком!

Що таке сабвуфер типу стелс і для чого він потрібен

Сабвуфер надає нового звучання акустичної системи. Можна придбати кращі динаміки, які відтворюють самі низькі частоти, але досягти ідеального звуку все одно не вийде, а звучання таких інструментів, як бас-гітара або ударні буде спотвореним. В цьому випадку і використовують сабвуфер: пристрій має середній частотний діапазон від 20 до 120 Гц і надає звуку потрібну глибину.

Для компактного розміщення в автомобілі ми виготовимо сабвуфер типу стелс. Це пристрій закритого типу, який прилаштовується до конкретного місця в автомобілі. Встановлення сабвуфера типу стелс в Києві передбачає підготовку місця в машині, виготовлення спеціальних ніш для динаміка в крилі, на місці запаски або в інших частинах автомобіля. Динамік підбирається під обсяг підготовленої ніші.

Основа корпусу сабвуфера виготовляється з МДФ, ДСП і інших гнучких матеріалів, що дозволяє створити конструкцію будь-якого розміру і форми. Зверху вона обтягується тканиною, і в результаті виходить жорсткий сабвуфер. Встановлення сабвуфера типу стелс дозволяє доповнити потужність акустичної системи і отримати повноцінне звучання!


Як відбувається встановлення та підключення стелс сабвуфера

Найвигідніше звернутися в SQA TEAM в Києві. Ми спроектуємо, виготовимо і встановимо стелс сабвуфер для будь-якого автомобіля. Пристрій можна встановити або в салоні, або в багажнику.

Ми проводимо ретельні попередні розрахунки місця в багажнику і конструюємо корпус сабвуфера під конкретний автомобіль. Готуємо матеріали і вирізаємо деталі для майбутнього корпусу. Дотримуємося всіх кутів нахилу та враїовуємо інші особливості конструкції.

Виготовлення сабвуфера типу стелс в Києві передбачає висувну внутрішню стінку, бічну і верхню кришку. Остання призначена для того, щоб повністю закрити корпус. Ми проклеюємо стики сторін, перевіряємо правильність встановлення бічної кришки і інших частин корпусу. Після всіх організаційних моментів ми встановимо сабвуфер типу стелс в підготовлену нішу і підключимо всі дроти.

Щоб підключити сабвуфер, ми знеструмлюємо автомобіль і проводимо силовий кабель до місця розташування сабвуфера. Проводка прокладається через штатні канали, уникаючи елементів керування автомобілем. Дроти підключаються до акумулятора, ставиться запобіжник, щоб уникнути неприємних ситуацій з проводкою. Ми завжди перевіряємо надійність з’єднань, а тому все буде працювати ідеально!

Проводимо кабелі подачі сигналів від головного пристрою до сабвуфера, за таким же типом, як і силові дроти. Після цього потрібно встановити сабвуфер типу стелс і підключити його. Додатково ми ізолюємо стики і встановлюємо магнітолу на штатне місце, проводимо тестування і налаштовуємо параметри сабвуфера для якісного звучання. Джерелом сигналу може бути штатна магнітола або DVD плеєр. Ми перевіряємо звучання системи, включаючи тестову композицію з низькими частотами. Дивимося, чи проходить повітря між стінками корпусу, прибираючи при цьому високі частоти.

Правильно виготовлений і встановлений сабвуфер дозволяє отримати ідеально чистий звук на будь-якій гучності!

Різноманітність сабвуферів, підсилювачів і динаміків, які відтворюють звук на різних діапазонах, дозволяють замінити штатну акустику і отримати висококласне звучання. Якщо ви хочете удосконалити аудіосистему автомобіля, при цьому заощадивши місце в багажнику, майстерня SQA TEAM – це ідеальне рішення! Ми зможемо виготовити сабвуфер типу стелс під будь-який автомобіль, виберемо найкраще обладнання і сконструюємо корпус так, щоб сабвуфер став майже непомітним в багажнику, зберігаючи при цьому всю потужність звуку!Чому студія SQA TEAM?


01.
Використовуємо якісні матеріали та найновіше обладнання
02.
Індивідуально підходимо до кожного замовника та роботи
03.
Застосовуємо та дотримуємось суворих стандартів якості
04.
Гарантуємо якість виконаних робіт та не залишаємо слідів розбору автомобіля
05.
Наша команда – це команда професіоналів, яка цінує та любить свою роботу


Замовити послугу

Вiдправити

Приклади виконаних робіт

Mercedes-Benz CL 550 2008 року – немає звуку в динаміках.

 

Шумоізоляція дверей та арок, заміна штатних динаміків – Mitsubishi Outlander 2021 року.

 

Шумоізоляція задніх дверей, підкрилок. Заміна тилових динаміків та налаштування процесора – Subaru Forester 2021 рік .

 

Honda Accord 2008 року – шумоізоляція дверей та арок, заміна штатних динаміків.

 

Шумоізоляція торпеди, капота та жабо – Toyota Highlander 2012 року

 

Subaru Legacy 2012 року – встановлення активного сабвуфера JBL BassPro Hub та заміна магнітоли.

 

Fiat Punto 2006 року – шумоізоляція дверей та заміна штатних динаміків.

 

Volkswagen Jetta 2016 року – шумоізоляція дверей та арок.

 
Часті запитання
1. Де замовити виготовлення та встановлення сабвуфера типу стелс в Києві?
Сабвуфер типу стелс – це унікальний пристрій, який виконує дві функції одночасно: покращує акустичну систему і зберігає місце в багажнику автомобіля. Можна спробувати спорудити таку конструкцію самостійно, але це займе багато часу, а через відсутність досвіду результат може бути не найкращим. Тому варто замовити виготовлення стелс сабвуфера в SQA TEAM в Києві. Ми працюємо з різними типами автомобілів і зробимо звучання ідеальним!
2. Як відбувається встановлення сабвуфера типу стелс в авто?
Корпус стелс найчастіше встановлюється в багажнику автомобіля. Його перевага в тому, що він не забирає дорогоцінне місце, а розташовується в крилі автомобіля або на місці запаски. Ми виготовляємо корпус спеціально під ваш автомобіль: проводимо розрахунки, підбираємо матеріали, динамік і збираємо все це в єдиний механізм. Можна вибрати матеріал під обшивку багажника – карпет, вініл або шкіру.
3. Скільки часу займе підключення сабвуфера типу стелс в автомобіль?
Час установки розраховується індивідуально і може займати від одного дня до тижня. Все залежить від конфігурації обшивки автомобіля, вибору пристроїв і підготовки місця для майбутнього сабвуфера. Якщо у вас з’являться нестандартні побажання, термін монтажу також збільшиться. SQA TEAM виготовляє сабвуфери типу стелс в мінімальні терміни – наше завдання, щоб ви були задоволені результатом.
4. Чи є у Вас гарантія на виготовлення і підключення?
Компанія SQA TEAM зацікавлена в тривалій і успішній співпраці, тому дає гарантії на всі свої послуги. Перед тим, як ви забираєте свій автомобіль з майстерні, ми перевіряємо всі налаштування і усуваємо несправності, тому ви можете не турбуватися про якість виконаних робіт. Ми вирішуємо будь-які завдання!
Потрібна консультація?
Наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші запитання, розкажуть про наші послуги та види робіт.
Напишіть нам
Вiдправити
Замовити дзвінок