Замовити дзвінок

Музика для катерів, яхт та човнів – встановлення в Києві

Вартість від 500 грн
Термін виконання від 1 дня
Гарантія на виконану роботуМузика для яхт, човнів, катерів

Встановлення музики на яхту – це можливість створити особливу атмосферу навіть далеко від берега! Слухати улюблені пісні під шум хвиль – що може бути романтичніше!

Морська акустика повинна мати високий рівень захисту від вологи і відрізнятися підвищеною зносостійкістю. Ось чому для її встановлення найкраще звернутися в студію SQA TEAM. Ми підберемо найкраще обладнання, встановимо або замінимо штатну аудіосистему, давши можливість насолоджуватися музикою в кожному рейсі!

Чим відрізняється аудіосистема для яхт і катерів

Для кожного випадку повинна бути своя особлива аудіосистема – завдяки цьому звучання буде саме таким, як треба.

В першу чергу музика для човнів відрізняється від звичайної автомобільної аудіосистеми підвищеним рівнем захисту від вологи: на судні завжди висока вологість, плюс ризик потрапляння крапель води від хвиль. Таке середовище може швидко вивести з ладу штатну аудіосистему, а тому вона повинна мати хороший захист.

Встановлення музики для човна передбачає ретельну герметизацію магнітоли і колонок і встановлення гумових ущільнювачів на всі рухомі елементи. Це дозволяє уникнути попадання вологи всередину системи, навіть якщо палубу залила вода.

Механіки SQA TEAM підходять до процесу комплексно, продумуючи всі нюанси, щоб отримати чисте, високоякісне звучання і необхідний захист від вологи. Для невеликих човнів і катерів ми обираємо коаксіальні системи, які мають хороший рівень захисту і дають якісний звук.

Також можливе встановлення музики для катера двосмугової акустики, яка добре підходить для роботи в обмеженому діапазоні частот. Для кращого звучання ми рекомендуємо вибирати компонентну систему у вигляді окремих динаміків.

Яка буває музика для човнів

Музика на яхту буває внутрішньою і зовнішньою, тобто палубною, а тому вимагає підвищеної потужності. Якщо в першому випадку є багато схожості з автозвуком, то в другому складнощів набагато більше, оскільки на відкритому просторі морська акустика повинна забезпечувати якісне звучання, якому не заважають ні звук мотора, ні шум хвиль.

Тут є багато особливостей, а найголовніше – установка музики для катерів, яхт і човнів значно відрізняється, адже в кожному конкретному випадку внутрішній простір рубки відрізняється.

SQA TEAM в Києві ретельно підходить до вибору морських динаміків. Ми підбираємо пристрій, виходячи із завдань, а не просто «щоб було». Це можуть бути штатні пристрої – в цьому випадку вони повинні вписуватися в загальний дизайн внутрішнього простору. Або виносні динаміки, які використовуються на палубі лише час від часу – вони повинні мати герметично закритий корпус і можливість встановлення і фіксації в потрібному місці.


Як встановлюється музика для човнів

Цей процес має багато нюансів. Музика для катера і човна може встановлюватися в різних місцях – в рубці, каютах, на палубі, і в кожному випадку вона складається з різних елементів і налаштовується по-різному.

Наприклад, звук в каюті повинен бути якісним, але не гучним: тут важливо налаштувати як верхні, так і нижні частоти. А ось звук в кокпіті повинен бути більш гучним і потужним, легко перекривати звук роботи двигунів, але не приглушувати пасажирів. Тут важливо підібрати пристрої під кожну ситуацію: розрахувати розмір приміщення, мінімальну і максимальну потужність сигналу, а також умови роботи.

Музика для яхт, де є кілька кают, повинна створювати можливість управляти аудіосистемою для кожного приміщення окремо, тобто включати і вимикати все з будь-якого місця.

Встановлення музики для катерів, яхт і човнів може доповнюватися світлодіодним підсвічуванням – в цьому випадку бортова акустика здатна стати справжньою родзинкою і доповнити дизайн. Можна виділити контури ніші, де встановлені динаміки, або помістити їх в оригінальні корпуси.

При закритій установці всі компоненти монтуються так, щоб їх практично не було видно. Ми виготовляємо ніші, які ховаються під матеріал обшивки, а динаміки закриваємо стильними накладками. Всі компоненти, які можуть зіпсувати зовнішній вигляд – дроти, підсилювачі, адаптери – також ховаються під обшивкою.

Ми продумуємо розташування всіх пристроїв, щоб система була зручною у використанні, працювала без збоїв і забезпечувала якісне звучання. Професійне встановлення дозволяє запобігти виникненню неповного або вібруючого звуку – ми враховуємо ступінь поглинання звуку в приміщенні і знижуємо вплив сторонніх чинників. Налаштовуємо все обладнання так, щоб воно перекривало шум мотора і плескіт води, але не було занадто гучним.

Використовуючи екрановані дроти, ми встановлюємо пристрої і дроти подалі від силових і комунікаційних вузлів яхти. Займаємося підключенням додаткового живлення. Основне живлення яхти розраховане на основні елементи судна, а для акустики краще встановити окремий акумулятор, який дозволить слухати музику, якщо вимкнений двигун – це буде зручно.

Музика для катерів – це чудове рішення для відпочинку на воді, коли всі звуки ідеальні! Звертаючись в SQA TEAM в Києві, ви отримаєте професійне обладнання, налаштоване до ідеального звучання, використовувати яке буде безпечно і зручно!


Зображення встановленної акустики на човні


Чому студія SQA TEAM?


01.
Використовуємо якісні матеріали та найновіше обладнання
02.
Індивідуально підходимо до кожного замовника та роботи
03.
Застосовуємо та дотримуємось суворих стандартів якості
04.
Гарантуємо якість виконаних робіт та не залишаємо слідів розбору автомобіля
05.
Наша команда – це команда професіоналів, яка цінує та любить свою роботу


Замовити послугу

Вiдправити

Приклади виконаних робіт

Fiat Punto 2006 року – шумоізоляція дверей та заміна штатних динаміків.

 

Volkswagen Jetta 2016 року – шумоізоляція дверей та арок.

 

Hyundai Santa FE 2019 – повна шумоізоляція автомобіля, встановлення активного сабвуфера.

 

Audi A3 2015 року – заміна штатної акустики. Шумоізоляція дверей, арок та капота.

 

Volkswagen Tiguan 2016 року – повна шумоізоляція, установка автозвуку, винос динаміків на передні стійки.

 

Mercedes-Benz GLS-Class 2021 рік – заміна штатної акустики. Шумо віброізоляція стелі, багажника, дверей, підкрилок. Перетяжка стелі та стійок алькантарой.

 

Повна шумоізоляція Audi A3 S Line 2018 року CTK Premium

 

Kia Sportage – комплексне встановлення автозвуку.

 
Часті запитання
1. Де замовити встановлення музики на яхту, катер або човен в Києві?
Аудіосистема на човні чи яхті так само необхідна, як і в автомобілі. Не важливо, де ви подорожуєте – по дорозі або морем, – музика створить особливий настрій! Звернувшись в SQA TEAM, ви отримаєте ідеальну аудіосистему. Ми допоможемо з вибором всіх необхідних пристроїв і налаштуємо звучання акустики під ваші бажання.
2. Як відбувається встановлення?
У деяких моментах встановлення музики на човен схожа з встановленням автозвуку: потрібно підібрати і підключити динаміки, магнітолу, підсилювач і сабвуфер. Але основна відмінність в тому, що це більш потужна система, яку потрібно ретельно налаштувати. В іншому випадку пасажири будуть страждати від занадто гучного звуку. Ми спроектуємо все так, як потрібно, сховаємо непотрібні деталі, відрегулюємо роботу динаміків і забезпечимо додатковий функціонал.
3. Чи є гарантія в студії SQA TEAM?
Безумовно! Ми гарантуємо якість будь-якої виконаної роботи, в тому числі і встановлення музики на яхту або човен в Києві. Ми ретельно перевіряємо кожен пристрій, налаштовуємо систему і ще раз перевіряємо все стільки раз, скільки потрібно, щоб ви були задоволені результатом.
4. Скільки часу займе встановлення музики на човен, катер або яхту?
Все залежить від поставлених перед нами завдань. Встановлення музики на водний транспорт має свої особливості – тут потрібно не лише розробити проект для якісного звучання, а й встановити додатковий захист від вологи. Сама аудіосистема може монтуватися як всередині яхти, наприклад в закритій рубці, так і зовні, на палубі. У будь-якому випадку, ми зробимо все можливе, щоб виконати роботу якомога швидше.
Потрібна консультація?
Наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші запитання, розкажуть про наші послуги та види робіт.
Напишіть нам
Вiдправити
Замовити дзвінок