Замовити дзвінок

Встановлення системи звуку з підсилювачем та процесором в авто

Вартість від 500 грн
Термін виконання від 1 дня
Гарантія на виконану роботу


Встановлення системи звуку з підсилювачем та процесором

Підсилювач з процесором – це компактні пристрої, які здатні продемонструвати всю потужність акустичної системи автомобіля!

Встановлення системи звуку з підсилювачем і процесором дозволяє усунути тимчасові затримки і налаштувати всі параметри аудіосистеми: розділення, фільтри і зрізи. Підібрати їх можна під будь-який автомобіль, а найвигідніше це можна зробити в студії SQA TEAM в Києві – ми спроектуємо і змонтуємо все так, щоб звук був ідеальним!

Встановлення звуку з підсилювачем і процесором – це просте рішення питання якісного звучання. Їх використання дозволяє вдосконалити наявну систему, збільшити функціональність головного пристрою і поліпшити звук з динаміків. Підсилювач з процесором вирішує проблеми із затримками, регулює частоти і обмежує сигнал, щоб уникнути перевантаження динаміків.

Головне завдання процесора – це передача вдосконаленого сигналу від магнітоли на інші пристрої. Ми встановимо систему звуку з підсилювачем і процесором в автомобіль, який допоможе відрегулювати не лише потужність звуку, але і повністю налаштувати систему «під себе».


Система звуку з підсилювачем та процесором для авто

Встановлення системи звуку з підсилювачем та процесором в автомобільСистема звуку з процесором та підсилювачем для автомобіля

Встановлена система звуку з підсилювачем та процесором в машинуЯк встановлюється система звуку з підсилювачем та процесором

Все залежить від типу процесора. Деякі аудіосистеми мають магнітолу з вбудованим процесором, а інші, зовнішні, вимагають додаткового налаштування. Зовнішній значно перевищує за якістю і функціональністю внутрішній: він не обмежений розмірами магнітоли, встановлюється в багажнику біля підсилювача і має безліч функцій.

Також буває, що аудіо пристрої настільки пов’язані з іншими приладами автомобіля, що замінити їх практично неможливо. В цьому випадку зовнішній процесор і підсилювач – ідеальне рішення проблеми!

Встановлення системи звуку з підсилювачем і процесором Київ передбачає підготовку основи для процесора і підключення всіх проводів. Зовнішній процесор ми встановлюємо біля підсилювача в багажнику і підключаємо по оптичному проводу або цифровій шині, після цього короткими проводами RCA розводимо на підсилювачі аудіосистеми. Завдяки невеликій відстані між цими пристроями створюється високий захист від перешкод.

Після встановлення ми налаштовуємо звучання системи: очищаємо сигнал штатної магнітоли, проводимо корекцію амплітудно-частотних характеристик, відокремлюємо частоти сабвуфера від фронтальної акустики – робимо все можливе, щоб акустична система звучала по-новому.

Підсилювач і процесор – це прилади, спеціально розроблені для поліпшення якості звуку без заміни головного пристрою або зміни виду салону автомобіля. Це компактні пристрої, які встановлюються в багажник, не заважаючи водієві та пасажирам і при цьому підвищуючи потужність аудіосистеми.

Встановлення звуку з підсилювачем і процесором в SQA TEAM дозволяє швидко вдосконалити будь-яку акустичну систему!Чому саме студія SQA TEAM?


01.
Використовуємо якісні матеріали та найновіше обладнання
02.
Індивідуально підходимо до кожного замовника та роботи
03.
Застосовуємо та дотримуємось суворих стандартів якості
04.
Гарантуємо якість виконаних робіт та не залишаємо слідів розбору автомобіля
05.
Наша команда – це команда професіоналів, яка цінує та любить свою роботу


Замовити послугу

Вiдправити

Приклади виконаних робіт

Toyota Highlander 2016 – установка системи звуку з підсилювачем і процесором, повна шумоізоляція, винос твітерів на стійки.

 

Audi A4 2019 року шумоізоляція дверей, капота, задньої полиці та заміна штатних динаміків.

 

Toyota Camry 2016 – повна шумоізоляція, установка системи звуку з підсилювачем і процесором.

 

Infiniti QX50 – виготовлення сабвуфера типу стелс в багажник.

 

Audi s4 2018 року часткова шумоізоляція даху та профілактика панорами.

 

Audi e-tron 2021 року шумоізоляція дверей та заміна штатних динаміків.

 

Lexus LX 450d 2020 повна шумоізоляція CTK PREMIUM .

 

Nissan Leaf 2015 року шумоізоляція дверей та встановлення активного сабвуфера Alpine SWE-815.

 
Часті запитання
1. Де замовити встановлення системи звуку з підсилювачем і процесором в Києві?
Підсилювач з процесором – це незамінні пристрої в сучасній аудіосистемі. Це невеликі прилади, які значно підвищують потужність акустики. Від їх правильного встановлення і налаштування залежить робота всієї системи, а тому тут потрібні професійні рішення. Найвигідніше встановити їх буде в компанії SQA TEAM. Ми відмінно розбираємося у всіх нюансах встановлення і відрегулюємо систему акустики під ваші бажання.
2. Як відбувається встановлення системи звуку з підсилювачем і процесором в авто?
Перше, що потрібно зробити, це підібрати відповідні пристрої для конкретної аудіосистеми. Прилади відрізняються потужністю і функціональністю, тому від правильного вибору залежить робота всієї системи. Після цього ми встановлюємо процесор з підсилювачем в багажнику і підключаємо всі проводи. Перевіряємо та налаштовуємо звук під ваші вимоги.
3. Скільки часу займе встановлення системи звуку з підсилювачем і процесором в автомобіль?
Тут багато різних нюансів. Встановлення системи автозвуку складається з декількох етапів, починаючи з вибору обладнання і закінчуючи налаштуванням процесора і підсилювача. У середньому встановлення займає від одного до декількох днів: все залежить від комплектації і обсягу робіт. Якщо замовника цікавлять креативні, нестандартні рішення, то час може ще збільшиться.
4. Чи є у Вас гарантія на встановлення?
Ми цінуємо наших клієнтів і даємо гарантії на кожну послугу, в тому числі встановлення системи звуку з підсилювачем і процесором. Ми відповідально підходимо до виконання кожного етапу робіт і ретельно все перевіряємо. Якщо у вас з'явилися питання з приводу звучання аудіосистеми і інших нюансів встановлення, звертайтеся в SQA TEAM – ми з радістю відповімо на всі ваші запитання!
Потрібна консультація?
Наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші запитання, розкажуть про наші послуги та види робіт.
Напишіть нам
Вiдправити
Замовити дзвінок