Замовити дзвінок

Встановлення системи звуку з підсилювачем та процесором в авто

Вартість від 500 грн
Термін виконання від 1 дня
Гарантія на виконану роботу


Встановлення системи звуку з підсилювачем та процесором

Підсилювач з процесором – це компактні пристрої, які здатні продемонструвати всю потужність акустичної системи автомобіля!

Встановлення системи звуку з підсилювачем і процесором дозволяє усунути тимчасові затримки і налаштувати всі параметри аудіосистеми: розділення, фільтри і зрізи. Підібрати їх можна під будь-який автомобіль, а найвигідніше це можна зробити в студії SQA TEAM в Києві – ми спроектуємо і змонтуємо все так, щоб звук був ідеальним!

Встановлення звуку з підсилювачем і процесором – це просте рішення питання якісного звучання. Їх використання дозволяє вдосконалити наявну систему, збільшити функціональність головного пристрою і поліпшити звук з динаміків. Підсилювач з процесором вирішує проблеми із затримками, регулює частоти і обмежує сигнал, щоб уникнути перевантаження динаміків.

Головне завдання процесора – це передача вдосконаленого сигналу від магнітоли на інші пристрої. Ми встановимо систему звуку з підсилювачем і процесором в автомобіль, який допоможе відрегулювати не лише потужність звуку, але і повністю налаштувати систему «під себе».


Система звуку з підсилювачем та процесором для авто

Встановлення системи звуку з підсилювачем та процесором в автомобільСистема звуку з процесором та підсилювачем для автомобіля

Встановлена система звуку з підсилювачем та процесором в машинуЯк встановлюється система звуку з підсилювачем та процесором

Все залежить від типу процесора. Деякі аудіосистеми мають магнітолу з вбудованим процесором, а інші, зовнішні, вимагають додаткового налаштування. Зовнішній значно перевищує за якістю і функціональністю внутрішній: він не обмежений розмірами магнітоли, встановлюється в багажнику біля підсилювача і має безліч функцій.

Також буває, що аудіо пристрої настільки пов’язані з іншими приладами автомобіля, що замінити їх практично неможливо. В цьому випадку зовнішній процесор і підсилювач – ідеальне рішення проблеми!

Встановлення системи звуку з підсилювачем і процесором Київ передбачає підготовку основи для процесора і підключення всіх проводів. Зовнішній процесор ми встановлюємо біля підсилювача в багажнику і підключаємо по оптичному проводу або цифровій шині, після цього короткими проводами RCA розводимо на підсилювачі аудіосистеми. Завдяки невеликій відстані між цими пристроями створюється високий захист від перешкод.

Після встановлення ми налаштовуємо звучання системи: очищаємо сигнал штатної магнітоли, проводимо корекцію амплітудно-частотних характеристик, відокремлюємо частоти сабвуфера від фронтальної акустики – робимо все можливе, щоб акустична система звучала по-новому.

Підсилювач і процесор – це прилади, спеціально розроблені для поліпшення якості звуку без заміни головного пристрою або зміни виду салону автомобіля. Це компактні пристрої, які встановлюються в багажник, не заважаючи водієві та пасажирам і при цьому підвищуючи потужність аудіосистеми.

Встановлення звуку з підсилювачем і процесором в SQA TEAM дозволяє швидко вдосконалити будь-яку акустичну систему!Чому саме студія SQA TEAM?


01.
Використовуємо якісні матеріали та найновіше обладнання
02.
Індивідуально підходимо до кожного замовника та роботи
03.
Застосовуємо та дотримуємось суворих стандартів якості
04.
Гарантуємо якість виконаних робіт та не залишаємо слідів розбору автомобіля
05.
Наша команда – це команда професіоналів, яка цінує та любить свою роботу


Замовити послугу

Вiдправити

Приклади виконаних робіт

Mercedes-Benz CL 550 2008 року – немає звуку в динаміках.

 

Шумоізоляція дверей та арок, заміна штатних динаміків – Mitsubishi Outlander 2021 року.

 

Шумоізоляція задніх дверей, підкрилок. Заміна тилових динаміків та налаштування процесора – Subaru Forester 2021 рік .

 

Honda Accord 2008 року – шумоізоляція дверей та арок, заміна штатних динаміків.

 

Шумоізоляція торпеди, капота та жабо – Toyota Highlander 2012 року

 

Subaru Legacy 2012 року – встановлення активного сабвуфера JBL BassPro Hub та заміна магнітоли.

 

Fiat Punto 2006 року – шумоізоляція дверей та заміна штатних динаміків.

 

Volkswagen Jetta 2016 року – шумоізоляція дверей та арок.

 
Часті запитання
1. Де замовити встановлення системи звуку з підсилювачем і процесором в Києві?
Підсилювач з процесором – це незамінні пристрої в сучасній аудіосистемі. Це невеликі прилади, які значно підвищують потужність акустики. Від їх правильного встановлення і налаштування залежить робота всієї системи, а тому тут потрібні професійні рішення. Найвигідніше встановити їх буде в компанії SQA TEAM. Ми відмінно розбираємося у всіх нюансах встановлення і відрегулюємо систему акустики під ваші бажання.
2. Як відбувається встановлення системи звуку з підсилювачем і процесором в авто?
Перше, що потрібно зробити, це підібрати відповідні пристрої для конкретної аудіосистеми. Прилади відрізняються потужністю і функціональністю, тому від правильного вибору залежить робота всієї системи. Після цього ми встановлюємо процесор з підсилювачем в багажнику і підключаємо всі проводи. Перевіряємо та налаштовуємо звук під ваші вимоги.
3. Скільки часу займе встановлення системи звуку з підсилювачем і процесором в автомобіль?
Тут багато різних нюансів. Встановлення системи автозвуку складається з декількох етапів, починаючи з вибору обладнання і закінчуючи налаштуванням процесора і підсилювача. У середньому встановлення займає від одного до декількох днів: все залежить від комплектації і обсягу робіт. Якщо замовника цікавлять креативні, нестандартні рішення, то час може ще збільшиться.
4. Чи є у Вас гарантія на встановлення?
Ми цінуємо наших клієнтів і даємо гарантії на кожну послугу, в тому числі встановлення системи звуку з підсилювачем і процесором. Ми відповідально підходимо до виконання кожного етапу робіт і ретельно все перевіряємо. Якщо у вас з'явилися питання з приводу звучання аудіосистеми і інших нюансів встановлення, звертайтеся в SQA TEAM – ми з радістю відповімо на всі ваші запитання!
Потрібна консультація?
Наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші запитання, розкажуть про наші послуги та види робіт.
Напишіть нам
Вiдправити
Замовити дзвінок