Замовити дзвінок

Шумоізоляція арок автомобіля

Вартість від 500 грн
Термін виконання від 1 дня
Гарантія на виконану роботу


Шумоізоляція арок автомобіля

Арки коліс – основне і надокучливе джерело шуму в салоні! Шумоізоляція арок автомобіля здатна в рази зменшити вплив зовнішніх звуків, усунути стук каменів, піску і води. Встановивши таке знешумлення, ви миттєво відчуєте різницю: автомобіль почне тихіше працювати, а водіння стане комфортнішим.

Найвигідніше зробити шумоізоляцію арок буде в майстерні SQA TEAM в Києві. Ми знайдемо основні причини шуму і скрипів і швидко їх усунемо!

Для чого потрібна шумоізоляція арок

Більшість зовнішніх шумів зосереджується саме в районі колісних арок. Вібрація амортизаційної системи і звуки двигуна і дороги не повинні заважати під час водіння, тому варто провести повний шумозахист арок.

Гул потрапляє всередину машини двома шляхами – повітряним і структурним. Деренчання колісних арок надходить на інші силові частини кузова, а потім проникає в салон, створюючи неприємний гул. Багато в чому сила зовнішнього шуму залежить від типу кузова, наприклад, в седані задні колісні арки відокремлюються від салону рядом сидінь, а в універсалі і хетчбеку вони розташовані вже безпосередньо в салоні. Вирішити цю ситуацію і покликана шумоізоляція арок автомобіля – вона необхідна в багатьох випадках і здатна зробити дорогу комфортнішою!

За допомогою вібропоглинача ми створимо бар’єр, здатний зменшити повітряний і структурний шум. Опрацюємо їх з внутрішньої сторони, що дасть можливість суттєво зменшити силу проникаючого шуму від ходової частини авто.

Можна встановити не тільки шумоізоляцію автомобільних арок, але і ізоляцію днища і дверей, підвищивши комфорт перебування в салоні. Також знешумлення дозволить поліпшити захист від корозії самої вразливої частини кузова, де збирається бруд з-під коліс. Крім цього, шумоізоляція дозволить позбутися від гуркоту пластикових підкрилок, які, зношуються і починають нестерпно гриміти.

Які матеріали використовуються в ході ізоляції

Для забезпечення кращого ефекту слід нанести не тільки матеріали для гасіння вібрацій, а й ті, які здатні гасити шум. При цьому шумоізоляцію арок автомобіля потрібно робити максимально якісно, оскільки арки коліс піддаються великим вібрацій.

Деякі матеріали потрібно нагріти перед встановленням до 50-70 градусів і ретельно розрівняти по поверхні – найкраще довірити цю роботу майстрам SQA TEAM в Києві. Щоб зробити ефективну шумоізоляцію арок авто, потрібно враховувати і вологостійкість матеріалу. Для цього підійде пінополіетилен або пінополіуретан: вони досить легкі, мають відмінні вологостійкі властивості, тому стануть ідеальним шумопоглиначем.

Перед вибором матеріалів також необхідно враховувати всі особливості автомобіля. Так, колісні арки деяких автомобілів оброблені заводською мастикою або ж мають повстяні підкрилки. До них неможливо нічого приклеїти. В іншій ситуації штатні задні підкрилки і зовсім відсутні, тому ставити шумозахист немає сенсу – все відвалиться. Перед встановленням знешумлення важливо врахувати всі ці моменти – і тільки тоді приступати до роботи.

Як відбувається встановлення шумоізоляції на арки

Шумозахист виконується як всередині салону, так і зовні. В першу чергу ми прибираємо обшивку, залишки старої шумоізоляції, бруд та іржу. Знежирюємо метал, сушимо і накладаємо шар віброізоляції товщиною 4-6 мм. Після цього укладаємо звуковбирний матеріал товщиною приблизно 10 мм.

Обробка зовнішньої частини колісної арки вібродемпфером значно зменшить шуми від ходової частини. Для того, щоб обробити цю частину, ми знімаємо колесо, готуємо поверхню і клеїмо шар ізолятора, проводячи спеціальним валиком. Поверх наносимо шар-блокатор.

Також слід провести обробку арок рідкою віброізоляцією. Вона захистить кузов від забруднень і вологи, які накопичуються під підкрилками. Така шумоізоляція арок автомобіля в Києві підвищить рівень теплоізоляції, зробить поїздку тихішою і комфортнішою!Чому саме студія SQA TEAM?


01.
Використовуємо якісні матеріали та найновіше обладнання
02.
Індивідуально підходимо до кожного замовника та роботи
03.
Застосовуємо та дотримуємось суворих стандартів якості
04.
Гарантуємо якість виконаних робіт та не залишаємо слідів розбору автомобіля
05.
Наша команда – це команда професіоналів, яка цінує та любить свою роботу


Замовити послугу

Вiдправити

Приклади виконаних робіт

Mercedes-Benz CL 550 2008 року – немає звуку в динаміках.

 

Шумоізоляція дверей та арок, заміна штатних динаміків – Mitsubishi Outlander 2021 року.

 

Шумоізоляція задніх дверей, підкрилок. Заміна тилових динаміків та налаштування процесора – Subaru Forester 2021 рік .

 

Honda Accord 2008 року – шумоізоляція дверей та арок, заміна штатних динаміків.

 

Шумоізоляція торпеди, капота та жабо – Toyota Highlander 2012 року

 

Subaru Legacy 2012 року – встановлення активного сабвуфера JBL BassPro Hub та заміна магнітоли.

 

Fiat Punto 2006 року – шумоізоляція дверей та заміна штатних динаміків.

 

Volkswagen Jetta 2016 року – шумоізоляція дверей та арок.

 
Часті запитання
1. Де замовити шумоізоляцію арок автомобіля в Києві?
Кузовні частини автомобіля завжди передають гул і вібрують при пересуванні, входять в резонанс і передають усі шуми в салон. Саме це нас дратує і стомлює. Одну з головних ролей у цій справі відіграють арки коліс – їх можна обробити і самостійно, проте тут потрібен комплексний підхід. В студії SQA TEAM Київ ви зможете з’ясувати основні причини появи шуму і скрипу і нарешті позбутися від них!
2. Як здійснюється шумоізоляція арок для авто?
Знешумлення арок – це багаторівневий процес, який передбачає встановлення матеріалів як в салоні, так і зовні авто. Такий підхід дозволяє досягти максимальної тиші під час пересування автомобіля. Ми готуємо всі елементи, підбираємо матеріал і за допомогою спеціальних інструментів укладаємо їх по всіх технологічним приписам. Правильно оброблена поверхня колісних арок – це запорука комфортної їзди!
3. Скільки часу займає шумоізоляція арок автомобіля?
Така шумоізоляція передбачає розбір прилеглих елементів салону, зняття коліс, вкладання кількох шарів шумоізоляційних матеріалів і складання всіх елементів в зворотному порядку. В середньому процес займає від одного до декількох днів. Якщо у замовника з’являться індивідуальні побажання, час встановлення може змінитися. У будь-якому випадку ми робимо все максимально оперативно, щоб порадувати вас результатом!
Портібна консультація?
Наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші запитання, розкажуть про наші послуги та види робіт.
Напишіть нам
Вiдправити
Замовити дзвінок