Замовити дзвінок

Встановлення автозвуку

Якісний звук від студії автозвуку SQA TEAM – це гарантія приємного звучання музики, запорука комфортної поїздки, гарного настрою та задоволення від керування автівкою

Вартість від 500 грн
Термін виконання від 1 дня
Гарантія на виконану роботу

Заміна і встановлення штатної акустики
Заміна і встановлення штатної акустики
Встановлення сабвуфера активного
Встановлення сабвуфера активного
Встановлення сабвуфера пасивного
Встановлення сабвуфера пасивного
Встановлення та виготовлення сабвуфера типу стелс
Встановлення та виготовлення сабвуфера типу стелс
Встановлення системи звуку з підсилювачем
Встановлення системи звуку з підсилювачем
Встановлення системи звуку з підсилювачем та процесором
Встановлення системи звуку з підсилювачем та процесором
Музика для багі та мотоциклів
Музика для багі та мотоциклів
Музика для яхт, човнів, катерів
Музика для яхт, човнів, катерів
Виготовлення подіумів під акустику
Виготовлення подіумів під акустику

Часті запитання
1. Де замовити встановлення автозвуку в Києві?
Найвигідніше замовити ці послуги буде в компанії SQA TEAM – ми підбираємо найкраще обладнання, щоб отримати чистий і гучний звук. Ми знаємо все про акустичний комфорт і зможемо задовольнити будь-які вимоги замовника. Ми швидко впораємося як з простими, так і складними завданнями і створимо ексклюзивну акустичну систему саме для вашого автомобіля!
2. Як відбуватиметься встановлення автозвуку?
Ми завжди підходимо до процесу встановлення автозвуку комплексно: підбираємо найкраще обладнання і якісно виконуємо кожен етап: встановлюємо шумоізоляцію, кабель, підсилювач, сабвуфер і автомагнітолу. Така технологія дозволяє домогтися кращого звучання і усунення сторонніх звуків. Ми враховуємо всі побажання замовника і виконуємо індивідуальні проекти.
3. Як вибрати якісний звук в авто?
Заводська акустика часто не дає того ефекту, який хочеться бачити в своїй машині. Це найпростіша система, яка підходить лише для прослуховування новин по радіо. Величезний вибір компонентів для акустичної системи дозволяє досягти найкращого звучання. Ми допоможемо підібрати обладнання спеціально під ваш автомобіль, розповімо основні відмінності і швидко встановимо його.
4. Скільки часу займе встановлення звуку в автомобіль?
У SQA TEAM всі завдання вирішуються максимально швидко! Встановлення автозвуку передбачає монтаж різних компонентів – знешумлення, сабвуферів, підсилювачів, динаміків і магнітоли. Просту систему можна встановити в найкоротші терміни, а складна – займе трохи більше часу. Незалежно від того, який варіант акустичної системи ви вибрали, ми зробимо все максимально швидко і якісно!

Потрібна консультація?
Наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші запитання, розкажуть про наші послуги та види робіт.
Напишіть нам
Вiдправити

Встановлення автозвуку в Києві

Акустичний комфорт – один з головних моментів, про який автовласникові потрібно подбати в першу чергу. Якщо вас не влаштовує заводська система, і ви хочете досягти якіснішого звучання, SQA TEAM – це ідеальне рішення! Ми займаємося встановленням автозвуку в Києві і подаруємо вам ідеально збалансоване звучання аудіосистеми!

Комплексне встановлення звуку в авто!

Автомобіль – це не просто засіб пересування, а й другий дім. У ньому хочеться відчувати себе комфортно і затишно, і встановлення автозвуку – один із способів досягти цього. Правильно підібране обладнання і якісне встановлення дозволяють досягти високої чистоти звучання і добитися повної тиші роботи автомобіля.

По-перше, автозвук передбачає встановлення шумоізоляції, без якої усунути сторонні звуки і домогтися чистого звучання акустики просто неможливо. Саму ж автоакустику потрібно правильно налаштувати, щоб вона плавно і без будь-яких перешкод поширювала в салоні звуки. У встановлення автозвуку входить: вібро-і шумоізоляція, акустика високої якості, підсилювачі, силові і акустичні проводки, сабвуфер і інші елементи, здатні поліпшити звук. SQA TEAM поєднає всі ці компоненти для досягнення найкращого результату!

У нас можна встановити звук в авто швидко і якісно, щоб кожна поїздка приносила задоволення! Ми замінимо штатну магнітолу і елементи акустики, встановимо сабвуфер, підсилювач потужності, налаштуємо процесор і звучання системи, а також проведемо повну вібро-і шумоізоляцію.

Як відбувається встановлення автозвуку в Києві

В першу чергу ми встановлюємо вібро-і звукоізоляцію салону: знешумлюємо дно, двері, на яких будуть встановлені колонки, торпеди та інших частин. Правильно встановлена шумоізоляція виключає виникнення сторонніх звуків, деренчання і скрипу! В знешумленому просторі динаміки не розсіюють звук, а якісно відбивають його в потрібному напрямку.

Професійне встановлення автозвуку в автомобіль від студії SQA TEAM

Проводка грає одну з найважливіших ролей. Вона передає звук і живлення по всій акустичній системі. Ми обираємо дроти з кращих матеріалів, які дозволять якісно передавати звук і не зіпсують систему. Прокладаємо всі дроти по салону автомобіля, які передають сигнал від головного пристрою до динаміків. Надійно фіксуємо і захищаємо ізолюючою втулкою.

Встановлення автозвуку передбачає монтаж підсилювача потужності, який дозволяє слухати музику в машині на максимальній гучності, насолоджуючись чистим звуком без хрипів. Підсилювачі потужності бувають одноканальні і багатоканальні для найскладніших систем: 2, 4, 6 каналів. Ми встановимо кращий підсилювач, який удосконалить можливості акустики!

Ще один етап встановлення автозвуку – це монтаж сабвуфера. Це великий, потужний динамік в корпусі або без, який підсилює найнижчі частоти, додаючи особливої глибини акустиці. Такі пристрої досить габаритні і займають багато місця, тому їх варто встановлювати в багажнику.

Замовити встановлення звуку в авто в Києві

Сабвуфер важливий тим, що допомагає вибудувати правильну акустичну систему в салоні автомобіля. Ми встановимо звук в авто з сабвуфером будь-якого розміру, підберемо потрібну форму, габарити і стильний дизайн. Виготовляємо корпуси сабвуфера типу стелс, які вбудовуються в крило автомобіля, зберігаючи місце в багажнику.

Для Встановлення динаміків може знадобитися спеціальний подіум. Він дозволяє розгорнути динамік в сторону слухача. Такий спосіб покращує відтворення музики, оскільки осі випромінювання динаміків повернені в потрібну сторону.

Автомагнітола – не менш важливий елемент акустичної системи. Це джерело відтворення сигналу. Встановлення магнітоли має багато нюансів – правильний перехід рамки, підключення відповідно до штатної проводки, при цьому не порушуючи основні функції заводських пристроїв (підсилювача, бортового комп’ютера, тощо). Буває так, що передня панель магнітоли і розміри рамки не відповідають, що вимагає невеликої корекції. Також автомагнітола підключається до підсилювачів і сабвуфера. Ми використовуємо різні перехідники та адаптери, щоб не порушити структуру штатної проводки, а тому ви можете розраховувати на ідеальний результат.

Співпрацювати з SQA TEAM вигідно!

Ми встановлюємо і замінюємо акустичні системи, допомагаємо з підбором обладнання для кожного конкретного автомобіля – ось чому наша робота завжди влаштовує наших клієнтів. Ми допомагаємо розібратися у відмінностях коаксіальної і компонентної систем і вибрати дійсно кращу акустику!

Ми пропонуємо кілька варіантів, як встановити звук в авто – як бюджетний, так і просунутий. Проводимо заміну магнітоли і динаміків, встановлюємо відповідну шумоізоляцію, доповнюємо все сабвуфером і підсилювачем потужності – сигнал з автомагнітоли надходить на підсилювач і далі по динаміках.

У просунутому варіанті на кожен канал підсилювача підключається окремий високо- або низькочастотний динамік. Акустична система стає гнучкою, а звук чистішим і гучним. Також встановлюємо сабвуфер і фронтальну акустику, яка включає мідбас, середньо- і високочастотник. У такому варіанті є окремий звуковий процесор і автомагнітола високої якості.

Ми можемо встановити звук в автомобіль в Києві будь-якої складності! Правильний підбір обладнання, якісне встановлення і точне налаштування звуку – ось чому працювати з нами вигідно! Ми консультуємо з приводу вибору обладнання для автозвуку, встановлюємо всі необхідні елементи акустики і виготовляємо подіуми для поліпшення роботи динаміків. Належним чином поєднуючи всі компоненти, ми отримуємо чистий, гучний звук!

Замовити дзвінок