Замовити дзвінок

Шумоізоляція дверей для автомобіля

Вартість від 500 грн
Термін виконання від 1 дня
Гарантія на виконану роботу


Шумоізоляція дверей автомобіля

Найбільша кількість зовнішнього шуму надходить саме через двері – шум дороги, звуки проїжджаючих повз автомобілів, сигнали клаксонів. Зробити їх тихіше досить просто: необхідно лише провести шумоізоляцію дверей автомобіля.

Це обов’язкова умова тихої і комфортної їзди. Вона здатна значно знизити вплив зовнішніх шумів, дати можливість зосередитися на дорозі і поліпшити звучання акустичної системи. Найвигідніше встановити шумоізоляцію в Києві буде в студії SQA TEAM. Ми підготуємо автомобіль до встановлення і виберемо найкращі матеріали, щоб кожна поїздка приносила задоволення!

Головний плюс шумоізоляції полягає в тому, що штатна акустика звучить як нова, сучасна аудіосистема, а пересуватися по нерівних дорогах стає значно комфортніше. Двері закриваються легко, без неприємних скрипів, усуваються протяги і продування під час швидкого пересування.

Перед тим, як ставити шумоізоляцію, потрібно визначити завдання. Це може бути поліпшення звуку з дверних динаміків, нейтралізація деренчання внутрішніх елементів дверей, вібро і шумоізоляція. Залежно від поставлених завдань і будуть підбиратися матеріали.

Майстри SQA TEAM впораються з будь-яким завданням! Спочатку ми знімаємо зовнішню обшивку дверей і очистимо метал від заводської ізоляції. Знежиримо поверхню і перевіримо, чи немає корозії. Потім потрібно обклеїти внутрішню частину дверей віброізоляторами, щоб зменшити вібрації, які псують звучання акустичної системи.

Площа дверей потрібно обробити максимально, в тому числі і технічні отвори. Для цього використовуються матеріали з широким температурним режимом, завдяки чому в зимовий час буде їздити набагато комфортніше. Внутрішню частину дверей потрібно покрити зносостійким шумоізолятором, який не боїться вологи.


Якісна шумоізоляція дверей

Особливу увагу ми приділяємо місцям біля динаміка, оскільки якість роботи колонок безпосередньо залежить від шумоізоляції. Щоб поліпшити звучання і уникнути деренчання, ми ставимо ізоляцію на всі отвори в дверях, для чого використовуємо щільний і твердий матеріал – це дозволяє встановлювати більш потужну акустику, в тому числі мідбаси.

Залежно від розміру технічних отворів ми застосовуємо листовий алюміній або щільний склопластик, який зміцнюємо вібродемпфером: так двері стають жорсткою основою для колонок. Якщо поліпшення звучання акустики не має значення, ми закриваємо технологічні отвори гідроізоляцією так, щоб волога зовнішні шуми не надходили в салон автомобіля.

У нашій майстерні шумоізоляція дверей автомобіля проводиться за всіма правилами – щоб домогтися потрібного ефекту і при цьому не збільшити вагу дверей. Якщо ставити знешумлення самостійно, можна не розрахувати масу матеріалів, і петлі не витримають великого навантаження. Ми підбираємо матеріали для кожної окремої ситуації, щоб утримати баланс між жорсткістю матеріалів, рівнем вібро-і гідроізоляції і збільшенням ваги дверей.

Після обробки внутрішньої частини дверей переходимо до обшивки. Для зниження вібрацій ми встановлюємо вібродемпфери, ретельно опрацьовуючи всі стики в пластику. Обклеюємо поверхню обшивки шумозахистом і ставимо «антискрип». Це дозволить нейтралізувати стуки обшивки об метал і не допустити появи неприємних звуків. Коли шумоізоляція дверей авто завершена, ми кріпимо обшивку назад і перевіряємо ефективність шумозахисту.

Знешумлення авто – важлива складова комфортної їзди, оскільки тиша позитивно впливає на настрій водія і контроль дороги. У комплексі із знешумленням даху, днища або капота шумоізоляція дверей автомобіля в Києві дозволяє створити по-справжньому комфортні умови в салоні і насолоджуватися музикою без сторонніх звуків!Чому саме студія SQA TEAM?


01.
Використовуємо якісні матеріали та найновіше обладнання
02.
Індивідуально підходимо до кожного замовника та роботи
03.
Застосовуємо та дотримуємось суворих стандартів якості
04.
Гарантуємо якість виконаних робіт та не залишаємо слідів розбору автомобіля
05.
Наша команда – це команда професіоналів, яка цінує та любить свою роботу


Замовити послугу

Вiдправити

Приклади виконаних робіт

Mercedes-Benz CL 550 2008 року – немає звуку в динаміках.

 

Шумоізоляція дверей та арок, заміна штатних динаміків – Mitsubishi Outlander 2021 року.

 

Шумоізоляція задніх дверей, підкрилок. Заміна тилових динаміків та налаштування процесора – Subaru Forester 2021 рік .

 

Honda Accord 2008 року – шумоізоляція дверей та арок, заміна штатних динаміків.

 

Шумоізоляція торпеди, капота та жабо – Toyota Highlander 2012 року

 

Subaru Legacy 2012 року – встановлення активного сабвуфера JBL BassPro Hub та заміна магнітоли.

 

Fiat Punto 2006 року – шумоізоляція дверей та заміна штатних динаміків.

 

Volkswagen Jetta 2016 року – шумоізоляція дверей та арок.

 
Часті запитання
1. Де замовити шумоізоляцію дверей автомобіля в Києві?
Шуми і скрипи присутні в будь-якому автомобілі, і кожен водій хоче від них позбутися. Найкраще це зробити в студії SQA TEAM в Києві. Ми швидко визначимо джерело неприємного звуку і зробимо все можливе, щоб його позбутися. Позбавимо вас від постійних скрипів при відкритті і закритті дверей, деренчання обшивки під час їзди і проникнення в салон шуму покришок.
2. Як здійснюється шумоізоляція дверей авто?
До встановлення будь-якого типу шумоізоляції ми підходимо комплексно. Спочатку очищаємо і знежирюємо двері, приклеюємо листи вібро-і шумоізоляції, обробляємо всі нерівності і отвори. Шумоізоляція дверей автомобіля – це тонка робота, яка вимагає обробки кожного елемента, щоб листи рівномірно і щільно прилягли до основи і туди не потрапило повітря – в іншому випадку шумоізоляція не дасть необхідного ефекту. Звертайтеся в студію SQA TEAM Київ – і ви здивуєтеся, як сильно зміниться якість звучання аудіосистеми і комфорт на трасі!
3. Скільки часу займає шумоізоляція дверей автомобіля?
Причин шумового дискомфорту в салоні може бути багато, від кожної конкретної ситуації і її складності і залежить час роботи. В першу чергу це шум покришок і деренчання внутрішніх елементів. Двері – це одне з найслабших місць автомобіля в плані шумоізоляції: тонкий метал і безліч технічних отворів змушують автовласника брати справу в свої руки. До кожного завдання ми підходимо з максимальною увагою!
4. Чи є у Вас гарантія на послуги?
Ми завжди даємо гарантії на виконані роботи, оскільки дорожимо своєю репутацією і хочемо, щоб кожен клієнт був максимально задоволений. Ми використовуємо сучасне обладнання і кращі матеріали, які не лише усувають сторонні звуки, але й забезпечують ідеальну гідро- і теплоізоляцію. Звертаючись до нас, ви забудете, що таке постійний шум в дорозі!
Потрібна консультація?
Наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші запитання, розкажуть про наші послуги та види робіт.
Напишіть нам
Вiдправити
Замовити дзвінок