Замовити дзвінок

Встановлення та підключення пасивного сабвуфера

Вартість від 500 грн
Термін виконання від 1 дня
Гарантія на виконану роботу


Встановлення сабвуфера пасивного

Потужний сабвуфер дозволяє суттєво поліпшити якість звучання аудіосистеми! Пристрій відтворює низькочастотні звуки, тому музика стає глибше і могутніше.

Найвигідніше підключити пасивний сабвуфер буде в SQA TEAM. Ми оцінимо звучання штатної аудіосистеми і встановимо всі необхідні компоненти, щоб вона зазвучала ідеально!

Що таке пасивний сабвуфер

Це спеціальний динамік, поміщений в акустичний корпус, що отримує сигнал від зовнішнього підсилювача. Встановлення пасивного сабвуфера передбачає монтаж окремого пристрою для посилення потужності. При цьому параметри підсилювача повинні відповідати параметрам динаміка. Пристрій може підключатися через електронний фільтр, який розбиває сигнал звучання на різні діапазони.

Корпус підсилювача зазвичай роблять з дерева або фанери – він буває різних форм і розмірів. Вага пристрою може досягати 20 кг. В середньому частотний діапазон сабвуфера становить 20-120 Гц, а максимальна потужністю 1200 Вт. У SQA TEAM займаються підключенням пасивних сабвуферів будь-яких розмірів і характеристик!

Пасивний сабвуфер не має джерела тепла всередині, що запобігає перегріванню і спотворенню звуку. Компонування всередині корпусу рівномірне, тому звук чистий і потужний. Якість звучання можна поліпшити ще більше, якщо поставити додаткові елементи – фільтри. Зовнішній підсилювач має велику варіативність налаштувань, що дозволяє налаштовувати звучання точніше, ніж у вбудованих моделях.


Встановлення пасивного сабвуфера в Києві

Сабвуфер відрізняється від інших компонентів акустики великими розмірами і вагою, тому його увстановлення залежить від типу кузова авто. Ми використовуємо кілька технологій встановлення сабвуфера, які дозволяють компактно розмістити пристрій і заощадити місце в багажнику. Для седана встановлюємо пасивний сабвуфер в багажнику таким чином, щоб динамік розміщувався в сторону заднього сидіння або знаходився під ним. Відстань між сидінням і динаміком становить 80 мм. Для легкових автомобілів з кузовом типу хетчбек динамік кріпиться під кутом (вгору і назад) або вздовж борту багажника, а в універсалі – в сторону кришки багажника.

Щоб встановити пасивний сабвуфер, ми готуємо проводку, запобіжники і перехідники, укладаємо кабелі живлення і передачі аудіосигналів. Визначаємо місце встановлення підсилювача і прокладаємо проводку під пластиковими обшивками в салоні. Встановлюємо захисні запобіжники.

Є два варіанти підключення: до клем акумулятора або до силового кабелю штатної проводки. Підключення пасивного сабвуфера може здійснюватися через підсилювач або без нього. У першому випадку звук стає глибоким і чітким, а другий – простіший у встановленні, але гірший за звучанням.

Підключення з підсилювачем: сабвуфер підключається до приладу для посилення потужності, а підсилювач – до головного пристрою. Проводка простягається по салону від акумулятора до басовика. Підсилювач приймає сигнал від магнітоли і передає його сабвуферу і динамікам.

Другий варіант, без підсилювача, набагато простіший в монтажі: кабель простягається від сабвуфера до акумулятора. Обов’язково встановлюється запобіжник. Звуковий провід підключається до спеціального роз’єму на задній стінці автомагнітоли.

Пасивний сабвуфер доповнює штатну аудіосистему потужним і глибоким басом. Це пристрій, який доповнюється підсилювачем і дозволяє налаштовувати акустику під себе. Ми встановимо будь-який вид сабвуфера таким чином, щоб зберегти місце в багажнику і отримати краще звучання!Чому студія SQA TEAM?


01.
Використовуємо якісні матеріали та найновіше обладнання
02.
Індивідуально підходимо до кожного замовника та роботи
03.
Застосовуємо та дотримуємось суворих стандартів якості
04.
Гарантуємо якість виконаних робіт та не залишаємо слідів розбору автомобіля
05.
Наша команда – це команда професіоналів, яка цінує та любить свою роботу


Замовити послугу

Вiдправити

Приклади виконаних робіт

Mercedes-Benz CL 550 2008 року – немає звуку в динаміках.

 

Шумоізоляція дверей та арок, заміна штатних динаміків – Mitsubishi Outlander 2021 року.

 

Шумоізоляція задніх дверей, підкрилок. Заміна тилових динаміків та налаштування процесора – Subaru Forester 2021 рік .

 

Honda Accord 2008 року – шумоізоляція дверей та арок, заміна штатних динаміків.

 

Шумоізоляція торпеди, капота та жабо – Toyota Highlander 2012 року

 

Subaru Legacy 2012 року – встановлення активного сабвуфера JBL BassPro Hub та заміна магнітоли.

 

Fiat Punto 2006 року – шумоізоляція дверей та заміна штатних динаміків.

 

Volkswagen Jetta 2016 року – шумоізоляція дверей та арок.

 
Часті запитання
1. Де замовити підключення і встановлення пасивного сабвуфера в Києві?
Монтаж пасивного сабвуфера має різні нюанси, які обов’язково потрібно враховувати. Наприклад, ізоляція проводки, правильний розворот динаміка, встановлення додаткових компонентів для поліпшення звучання. Щоб вся система працювала злагоджено, варто звернутися в SQA TEAM в Києві. Ми проконсультуємо з приводу відмінностей пасивного і активного сабвуфера і якісно встановимо найкращий варіант для вашого автомобіля.
2. Як відбувається встановлення пасивного сабвуфера в авто?
Пасивний сабвуфер – це громіздкий пристрій, який займає багато місця в машині. Ми індивідуально підходимо до кожного проекту, враховуємо всі нюанси і побажання замовника. В першу чергу розраховуємо, де буде проходити проводка, як буде підключатися сабвуфер: через підсилювач або без нього. Підключаємо автомагнітолу і налаштовуємо роботу всієї системи.
3. Скільки часу займе підключення пасивного сабвуфера в автомобіль?
Монтаж пасивного сабвуфера передбачає прокладку кабелів через салон і підключення всіх пристроїв. У найпростішому варіанті без підсилювача цей процес займає менше часу, але щоб отримати кращий ефект, варто подбати про встановлення безлічі компонентів. Ми допоможемо підібрати потрібні елементи акустичної системи і встановимо їх максимально швидко!
4. Чи є у Вас гарантія на підключення?
Звісно. Ми даємо гарантію на весь комплекс послуг, що надаються, в тому числі підключення сабвуферів і підсилювачів. Ми ретельно підходимо до виконання кожного етапу встановлення пасивного сабвуфера, підбираємо найкраще обладнання і грамотно розраховуємо прокладку проводки. Ставимо запобіжники і фільтри для безпечної роботи системи. Ось чому підключення пасивного сабвуфера в SQA TEAM – це правильне рішення, здатне дати краще звучання!
Потрібна консультація?
Наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші запитання, розкажуть про наші послуги та види робіт.
Напишіть нам
Вiдправити
Замовити дзвінок