Замовити дзвінок

Виготовлення подіумів під акустику

Вартість від 500 грн
Термін виконання від 1 дня
Гарантія на виконану роботу


Виготовлення подіумів під акустику

Виготовлення подіумів під акустику дозволяє підвищити якість звучання системи і встановити динаміки будь-якого розміру і форми. Оскільки створюється спеціальна ніша для динаміків, можна не обмежуватися штатним розміром колонок, а також направити звук в потрібну частину автомобіля, підвищивши потужність звуку.

Встановити подіум під акустику найвигідніше буде в студії SQA TEAM в Києві – ми використовуємо професійне обладнання і до кожного проекту підходимо з належною увагою.

Для чого потрібні подіуми під акустику

Під час руху часто виникають вібрації, які впливають на роботу аудіосистеми. Вони передаються на панель обшивки, переходять на її елементи і в кінцевому результаті зачіпають всі пристрої. Щоб скоротити вплив руйнуючої вібрації і погасити її, додають спеціальні подіуми – вони забирають вібрацію на себе, продовжуючи термін експлуатації обладнання та покращуючи якість звуку.

Головне завдання акустичних подіумів – висунути голівку динаміка з штатного місця. Правильно сконструйований подіум повністю розкриває можливості роботи динаміка, створюючи міцну, жорстку підставку для зменшення небажаних вібрацій.

Ми виготовимо подіуми під акустику для мідбасу і середньочастотника, збільшивши ефективність всієї аудіосистеми. Підберемо матеріали, які створять потрібну вагу конструкції для усунення вібрацій, виготовимо подіум за індивідуальними розмірами, який буде виконувати свою головну функцію і не заважатиме роботі інших пристроїв автомобіля.

Як створюються подіуми для акустики

Подіуми для аудіосистеми повинні виготовлятися з міцних матеріалів: панелей МДФ, склопластику і спеціальної тканини для акустики. На відміну від інших матеріалів панель МДФ не створює шумів від вібрації динаміків. Склопластик застосовується для формування посадкового місця під динаміки – його можна пофарбувати в колір салону або обтягнути спеціальною акустичною тканиною, зробивши непомітні переходи від обшивки салону до динаміків.

Спочатку ми робимо всі заміри і створюємо каркас потрібної форми і розміру. Виготовлення подіумів під акустику не лише поліпшує звучання, а й змінює стиль салону автомобіля! Така конструкція створює нішу для динаміка закритого типу і дозволяє встановлювати багатокомпонентні системи – зовнішній вигляд динаміка стає стильнішим.

Звернувшись в SQA TEAM в Києві, ви отримаєте професійне обладнання, налаштоване для ідеального звучання! Ми робимо і внутрішні і зовнішні подіуми. Внутрішні не змінюють вигляд салону, оскільки залишаються прихованими і створюють жорстку основу для колонки. Зовнішні дозволяють встановити динамік будь-якого розміру. Головка розміщується під нахилом або паралельно дверям. Такий подіум виготовляється як єдина конструкція, яка не обмежується форматом підставки. За рахунок щільного притискання обшивки вібрації мінімальні.

Виготовлення подіумів під акустику не лише покращує якість звучання системи, але і дозволяє змінити дизайн салону. Це креативне доповнення, яке можна обтягнути шкірою або вінілом, створюючи оригінальний декоративний елемент в салоні. Акустичні подіуми значно підвищують якість відтворення звуку в порівнянні зі штатною акустикою. Досить один раз послухати звучання такої системи – і всі сумніви відпадуть самі!

 
Чому саме студія SQA TEAM?


01.
Викоритостовуємо якісні матеріали та найновіше обладнання
02.
Індивідуально підходимо до кожного замовника та роботи
03.
Застосовуємо та дотримуємось суворих стандартів якості
04.
Гарантуємо якість виконаних робіт та не залишаємо слідів розбору автомобіля
05.
Наша команда – це команда професіоналів, яка цінує та любить свою роботу


Замовити послугу

Вiдправити

Приклади виконаних робіт

Fiat Punto 2006 року – шумоізоляція дверей та заміна штатних динаміків.

 

Volkswagen Jetta 2016 року – шумоізоляція дверей та арок.

 

Hyundai Santa FE 2019 – повна шумоізоляція автомобіля, встановлення активного сабвуфера.

 

Audi A3 2015 року – заміна штатної акустики. Шумоізоляція дверей, арок та капота.

 

Volkswagen Tiguan 2016 року – повна шумоізоляція, установка автозвуку, винос динаміків на передні стійки.

 

Mercedes-Benz GLS-Class 2021 рік – заміна штатної акустики. Шумо віброізоляція стелі, багажника, дверей, підкрилок. Перетяжка стелі та стійок алькантарой.

 

Повна шумоізоляція Audi A3 S Line 2018 року CTK Premium

 

Kia Sportage – комплексне встановлення автозвуку.

 
Часті запитання
1. Де замовити виготовлення подіумів під акустику в Києві?
Акустичні подіуми – це спеціальні конструкції, здатні вивести звичайне звучання аудіосистеми на новий рівень. Найчастіше для водія-меломана це так само важливо, як і заміна коліс або деталей підвіски. Найвигідніше замовити цю роботу майстрам SQA TEAM. Ми встановлюємо подіуми під акустику для різних типів автомобілів, розробляємо конструкції, виходячи з побажань замовника, і допомагаємо домогтися висококласного звучання аудіосистеми!
2. Як відбувається виготовлення подіумів під акустику?
Автомобільна аудіосистема складається з безлічі компонентів і в кожному конкретному випадку монтується і налаштовується по-різному. Те ж саме стосується і акустичних подіумів в Києві. Працюючи над проектом, ми робимо попередні заміри, щоб все ідеально підійшло до конкретного автомобіля. Конструюємо подіум, кріпимо і підключаємо динамік, налаштовуємо звучання так, щоб звук був ідеальним!
3. Скільки часу займе виготовлення подіумів?
Щоб зробити подіум для динаміка, потрібно розрахувати всі нюанси: вивчити особливості салону автомобіля, підібрати відповідні матеріали, визначити потрібний розмір і форму динаміків – цей процес займає кілька днів. Ми зробимо все максимально швидко і якісно, щоб звук плавно поширювався по салону, не дратуючи водія навіть на максимальній гучності.
4. Чи є у Вас гарантія на послуги?
Звісно! Гарантія – це головний фактор якісно виконаної роботи. Ми дорожимо клієнтами, а тому підходимо до роботи з максимальною увагою: спроектуємо і виготовимо подіуми під акустику таким чином, щоб ви були задоволені результатом. Кожен наш проект – унікальний!
Потрібна консультація?
Наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші запитання, розкажуть про наші послуги та види робіт.
Замовити дзвінок