Замовити дзвінок

Встановлення системи звуку з підсилювачем в автомобіль

Вартість від 500 грн
Термін виконання від 1 дня
Гарантія на виконану роботу


Встановлення системи звуку з підсилювачем

Хочете підвищити потужність автомобільної аудіосистеми? Чи вирішити ситуацію встановлення системи звуку з підсилювачем. Навіть найдорожчі динаміки без сабвуфера і підсилювача не здатні видавати якісний, гучний звук. Тому, продумуючи систему акустики, особливу увагу варто приділити саме підсилювача.

Чи може аудіосистема працювати без підсилювача

Підсилювач дозволяє передавати сигнал від головного пристрою до динаміків – причому робити це якісніше. Різницю можна почути, просто налаштовуючи еквалайзер.

Пристрій працює наступним чином: сигнал з маленькою амплітудою надходить з головного приладу, після чого підсилювач збільшує його параметри і передає більш якісний, потужний звук динаміків.

Встановлення системи звуку з підсилювачем в Києві може включати і додатковий конденсатор. Це не дозволить аудіосистеми «просідати» при великих навантаженнях на окремий канал. Аудіосистема повинна працювати злагоджено, як єдиний організм і в цьому плані без підсилювача не обійтися.

Найкраще з цим завданням звернутися в SQA TEAM. Ми встановимо систему звуку з підсилювачем в автомобіль якісно і в мінімальні терміни!


Як відбувається встановлення

Встановлення підсилювача потужності залежить від особливостей самого пристрою. Справа в тому, що під час роботи прилад сильно нагрівається, і потрібно вибирати те місце в автомобілі, де найкраща циркуляція повітря. Підсилювач неможна монтувати на бік, на голову чи під обшивку: це спричинить несправності системи і навіть загоряння. Якщо встановити його далеко від магнітоли, опір буде підвищуватися, а динаміки стануть працювати значно тихіше.

Ми враховуємо всі ці нюанси і вибираємо найкращий варіант: встановлюємо підсилювач під переднім або заднім сидінням, під кришкою багажника або на ній, на спинці задніх сидінь або біля сабвуфера.

Спочатку ми кріпимо пристрій в обраному місці і підключаємо його до магнітоли і джерела живлення. Потім підключаємо керуючий провід і встановлюємо конденсатор, який запобігає розряджанню батареї. Надійно кріпимо всі дроти так, щоб від вібрацій не загубився контакт. В кінці підключаємо всі динаміки і сабвуфер, звертаючи увагу на полярність. Налаштовуємо чутливість і звучання акустики при максимальній і мінімальній гучності.

Встановлення звуку з підсилювачем в авто SQA TEAM – це вигідне рішення поліпшення акустичної системи! Ми монтуємо пристрій в залежності від габаритів і особливостей авто, допомагаємо з вибором, підключаємо і налаштовуємо звучання всієї аудіосистеми.


Чому студія SQA TEAM?


01.
Використовуємо якісні матеріали та найновіше обладнання
02.
Індивідуально підходимо до кожного замовника та роботи
03.
Застосовуємо та дотримуємось суворих стандартів якості
04.
Гарантуємо якість виконаних робіт та не залишаємо слідів розбору автомобіля
05.
Наша команда – це команда професіоналів, яка цінує та любить свою роботу


Замовити послугу

Вiдправити

Приклади виконаних робіт

Toyota Highlander 2016 – установка системи звуку з підсилювачем і процесором, повна шумоізоляція, винос твітерів на стійки.

 

Audi A4 2019 року шумоізоляція дверей, капота, задньої полиці та заміна штатних динаміків.

 

Toyota Camry 2016 – повна шумоізоляція, установка системи звуку з підсилювачем і процесором.

 

Infiniti QX50 – виготовлення сабвуфера типу стелс в багажник.

 

Audi s4 2018 року часткова шумоізоляція даху та профілактика панорами.

 

Audi e-tron 2021 року шумоізоляція дверей та заміна штатних динаміків.

 

Lexus LX 450d 2020 повна шумоізоляція CTK PREMIUM .

 

Nissan Leaf 2015 року шумоізоляція дверей та встановлення активного сабвуфера Alpine SWE-815.

 
Часті запитання
1. Де замовити встановлення системи звуку з підсилювачем в Києві?
Щоб модернізувати автомобіль і зробити звучання бортової акустики ідеальним, потрібно встановити систему автозвуку з підсилювачем, а найвигідніше це буде зробити в компанії SQA TEAM. Підсилювач – це невеликий пристрій дво- або чотириканального типу, який забезпечує звуком динаміки і сабвуфер. З ним аудіосистема працює на повну потужність, а ви насолоджуєтеся чистим і гучним звуком.
2. Як відбувається встановлення системи звуку з підсилювачем в авто?
Встановлення підсилювача має кілька правил: не можна закривати пристрій, прикручувати до рухомих частин автомобіля, він не повинен заважати водієві і пасажирам. Спочатку ми вибираємо зручне місце, монтуємо підсилювач і підключаємо всі проводи до динаміків і магнітоли. Налаштовуємо параметри акустичної системи і регулюємо роботу підсилювача.
3. Скільки часу займе встановлення системи звуку з підсилювачем в автомобіль?
Підсилювач – особливо важливий пристрій в аудіосистемі. Без нього акустика не може працювати повноцінно. Час встановлення такої системи залежить від особливостей автомобіля, кількості і якості пристроїв, які вибрав замовник. Зазвичай, це підключення магнітоли, динаміків, підсилювача і сабвуфера, але можуть бути і додаткові пристрої. Щоб ви не обрали, ми зробимо все максимально швидко!
4. Чи є у Вас гарантія на встановлення?
Звісно! Ми гарантуємо якість будь-якої виконаної в нашій майстерні роботи, комплексно підходимо до встановлення акустичної системи, враховуючи всі можливі нюанси. Встановлення автозвуку та окремих його елементів – це складний і відповідальний процес, з яким ми впораємося на відмінно! А якщо у вас з’являться питання, швидко їх вирішимо.
Потрібна консультація?
Наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші запитання, розкажуть про наші послуги та види робіт.
Напишіть нам
Вiдправити
Замовити дзвінок