Замовити дзвінок

Шумоізоляція підлоги автомобіля в Києві

Вартість від 500 грн
Термін виконання від 1 дня
Гарантія на виконану роботу


Шумоізоляція підлоги автомобіля

Днище автомобіля виготовлено з досить жорсткого і товстого металу, тому вібрації підлоги сильніші, ніж вібрації дверей або пластикових деталей, а тому шумоізоляція підлоги автомобіля дуже важлива.

Листи шумоізоляції поглинають акустичні коливання і мають хороші теплоізоляційні властивості. Виготовлені вони зі спіненого поліуретану та мають клейову основу. Це дозволяє легко кріпити лист до металу, пластику та інших поверхонь.

В студії SQA TEAM в Києві враховуються всі нюанси структури підлоги і використовуються лише найкращі матеріали, які відрізняються гнучкістю, зносостійкістю і щільністю. Ми ретельно обробляємо кожен елемент днища, щоб зменшити вплив зовнішнього середовища на комфорт в салоні!

Навіщо потрібна шумоізоляція підлоги

Днище – один з найбільших елементів автомобіля, який має складну структуру. Це одна з частин машини з найбільшим вібронавантаженням: там можна знайти елементи підсилювачів, відштампування і зварні з’єднання. Це цілий комплекс деталей, який складається з арок і лонжеронів. Тут кріпляться силові агрегати і несучі елементи. Всі ці деталі приймають на себе ударні навантаження і вимагають якісної шумоізоляції підлоги автомобіля.

Необхідно враховувати рівень впливу вібрацій різних частин днища і правильно розподіляти матеріали шумозахисту. Особливе місце тут займають матеріали, які поглинають вібрації.

Багато в чому шумоізоляція підлоги автомобіля в Києві залежить від типу кузова. Наприклад, в седані знешумлення встановлюється тільки на підлогу в салоні, а в універсалі днище салону і багажника розглядається як один великий елемент.

Як вибрати матеріали для шумоізоляції днища

Підходити до процесу завжди потрібно комплексно, оскільки якісна шумоізоляція на підлогу авто складається з декількох видів матеріалів, бо домогтися бажаного ефекту одним матеріалом неможливо. Кожен з них має особливі властивості і по-своєму впливає на шуми.

Зазвичай знешумлення передбачає віброізоляцію, шумоізоляцію та шар-блокатор або «сплен». У майстерні SQA TEAM в Києві їх застосовують в комплексі, а тому ви можете розраховувати на ідеальний результат!

Шумоізоляція підлоги авто здатна повністю поглинути неприємні вібрації і надати елементам днища додаткову жорсткість. Такі матеріали мають металізований шар, бітумну основу і липкий шар для зручності монтажу. У них може бути різна щільність, розмір і товщина (від 2-3, 4-6 до 6-8 мм), що дозволяє використовувати їх в різних ситуаціях.

 
Шумоізоляція підлоги автомобіляЯк встановити шумоізоляцію на підлогу автомобіля

Цей процес досить складний, і самостійно впоратися з ним буває непросто, особливо якщо враховувати, що правильна шумоізоляція для підлоги автомобіля вимагає розуміння властивостей всіх матеріалів.

Спочатку потрібно розібрати салон: прибрати сидіння, зняти накладки з порогів, центральну консоль і підлогове покриття, демонтувати всі елементи інтер’єру, щоб розчистити простір для роботи. Після цього оцінити стан підлоги і, якщо потрібно, провести ремонтні роботи, після чого очистити і знежирити метал. І тільки після цього може починатися шумоізоляція підлоги автомобіля.

Звернувшись в студію SQA TEAM в Києві, ви можете розраховувати на ідеальний результат! Ми встановлюємо шумоізоляцію в три етапи:

  • Перший етап – шар віброізоляції самих навантажених частин днища – арки, частина підлоги під водійським і пасажирським сидінням, також обклеюється щиток моторного відсіку і частина підлоги під заднім сидінням.
  • Другий етап – встановлення матеріалів теплоізоляції і шумопоглинання.
  • Третій етап – кріплення звукоізоляційної мембрани, яка здатна знизити загальний гул днища і вібрацію арок. Мембрана встановлюється практично на всю підлогу.

Після цього ми повертаємо обшивку і сидіння на місце, перевіряємо ефективність встановленої шумоізоляції.

Проведена робота значно знижує вплив зовнішніх шумів і вібрацій. Основне їхнє джерело – це шум покришок і вібрація амортизаційної системи, і, провівши комплексне знешумлення в майстерні SQA TEAM в Києві, ви отримаєте комфортніший автомобіль!Чому саме студія SQA TEAM?


01.
Використовуємо якісні матеріали та найновіше обладнання
02.
Індивідуально підходимо до кожного замовника та роботи
03.
Застосовуємо та дотримуємось суворих стандартів якості
04.
Гарантуємо якість виконаних робіт та не залишаємо слідів розбору автомобіля
05.
Наша команда – це команда професіоналів, яка цінує та любить свою роботу


Замовити послугу

Вiдправити

Приклади виконаних робіт

Fiat Punto 2006 року – шумоізоляція дверей та заміна штатних динаміків.

 

Volkswagen Jetta 2016 року – шумоізоляція дверей та арок.

 

Hyundai Santa FE 2019 – повна шумоізоляція автомобіля, встановлення активного сабвуфера.

 

Audi A3 2015 року – заміна штатної акустики. Шумоізоляція дверей, арок та капота.

 

Volkswagen Tiguan 2016 року – повна шумоізоляція, установка автозвуку, винос динаміків на передні стійки.

 

Mercedes-Benz GLS-Class 2021 рік – заміна штатної акустики. Шумо віброізоляція стелі, багажника, дверей, підкрилок. Перетяжка стелі та стійок алькантарой.

 

Повна шумоізоляція Audi A3 S Line 2018 року CTK Premium

 

Kia Sportage – комплексне встановлення автозвуку.

 
Часті запитання
1. Де замовити шумоізоляцію підлоги автомобіля в Києві?
Найвигідніше зробити знешумлення підлоги в майстерні SQA TEAM. Ми встановлюємо шумоізоляцію на будь-який тип кузова, враховуючи всі нюанси і особливості автомобіля. Розповідаємо, чому важливо встановлювати кілька шарів шумоізоляції і допомагаємо підібрати кращі матеріали. Така співпраця дозволить зробити все так, як потрібно, і комфортно подорожувати будь-якими дорогами!
2. Як здійснюється шумоізоляція підлоги в авто?
Щоб шумоізоляція була ефективною, потрібно підійти до процесу комплексно. Ми ретельно підбираємо матеріали, які дозволяють прибрати вібрації, зменшити шуми і створюють додатковий захист і теплоізоляцію. Обробляємо кожен сантиметр днища, щоб шуми коліс і дорожнього покриття не відволікали від дороги.
3. Скільки часу займає шумоізоляція підлоги для автомобіля?
Шумоізоляція днища – це цілий комплекс заходів, який передбачає демонтаж всіх елементів салону, встановлення матеріалів шумоізоляції і зворотний збір салону. Важливо ретельно опрацювати кожен вигин і кут підлоги, щоб домогтися очікуваного результату. В середньому встановлення займає від одного до декількох днів – все залежить від типу кузова і обсягу необхідних робіт. Майстри SQA TEAM виконають всю роботу в максимально стислі терміни, щоб ви насолоджувалися тишею і комфортом!
4. Чи є у Вас гарантія на послуги?
Звісно. Ми даємо повноцінну гарантію на всі наші послуги. Гарантія – це свідчення якісно виконаної роботи. Ми впевнені в своїх силах і дорожимо репутацією, тому зробимо все можливе, щоб ви були задоволені досягнутим результатом.
Потрібна консультація?
Наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші запитання, розкажуть про наші послуги та види робіт.
Напишіть нам
Вiдправити
Замовити дзвінок