Замовити дзвінок

Налаштування процесора

SQA TEAM – це команда професіоналів, які чітко знають як налаштувати та провести діагностику аудіосистеми вашого автомобіля з вбудованим процесором та без

Вартість від 500 грн
Термін виконання від 1 дня
Гарантія на виконану роботу


Налаштування процесора в студії SQA TEAM

Налаштування аудіопроцесора дозволяє змінити параметри звуку на цифровому рівні, поліпшивши звучання музики. Це чудове рішення, коли вже встановлені бортові пристрої досягли межі своїх можливостей. Наприклад, коли потужності динаміків не вистачає або коли місця для встановлення нових модулів аудіосистеми більше немає, оскільки простір, навпаки, обмежений.

Вдосконалення звучання бортової аудіосистеми за допомогою налаштування процесорів дозволяє домогтися чистішого звучання навіть за умови використання аудіосистеми середньої якості. У випадку з топовим залізом налаштування процесорів і зовсім творить чудеса, перетворюючи салон автомобіля в справжнісінький концерт-хол!

Налаштування процесора звуку в нашій студії включає виставлення амплітудно-частотних характеристик лівого і правого високочастотника, середньочастотника, мідбаса і сабвуфера, повноцінні тести з треками в різних форматах (Flac, WAV, MP3) і з максимальним бітрейтом. Подібні дії дозволяють отримати максимально наближений до натурального результат – гул, тріск і «заїкання» припиняться, і кожен з інструментів буде звучати належним чином.

Все це вимагає великого практичного досвіду, а тому займатися налаштуванням процесора звуку повинні професіонали – тут все повинно коригуватися не навмання, а за правилами. Тільки так вийде домогтися від компонентів аудіосистеми максимуму! Приїжджайте в SQA TEAM і отримаєте ідеальний результат!
Чому саме студія SQA TEAM?


01.
Використовуємо якісні матеріали та найновіше обладнання
02.
Індивідуально підходимо до кожного замовника та роботи
03.
Застосовуємо та дотримуємось суворих стандартів якості
04.
Гарантуємо якість виконаних робіт та не залишаємо слідів розбору автомобіля
05.
Наша команда – це команда професіоналів, яка цінує та любить свою роботу


Замовити послугу

Вiдправити

Приклади виконаних робіт

Шумоізоляція дверей, багажника, підкрилок – Lexus RX 2015 року.

 

Volkswagen Jetta 2015 року – шумоізоляція торпеди.

 

Chevrolet Corvette 2016 рік – не працює магнітола.

 

Subaru Forester 2019 року – шумоізоляція дверей та арок.

 

Audi A5 Coupe 2013 року – шумоізоляція дверей та задньої полиці.

 

Шумоізоляція дверей і арок, заміна штатних динаміків. Установка і настройка підсилювача з вбудованим процесором Audison AP F8.9 Bit – Mercedes-Benz E-Class 2017 рік

 

Mercedes-Benz CL 550 2008 року – немає звуку в динаміках.

 

Шумоізоляція дверей та арок, заміна штатних динаміків – Mitsubishi Outlander 2021 року.

 
Часті запитання
1. Де замовити налаштування звукового процесора для авто в Києві?
Навіть найкраща система без правильного налаштування не зможе працювати на повну потужність. Тому потрібно звернутися за професійною допомогою для регулювання кожного окремого елемента. Найкраще замовити коригування звукового процесора в Києві в майстерні SQA TEAM. Ми ретельно перевіряємо звучання кожного інструмента і коригуємо систему відповідно до побажань замовника: регулюємо звучання на високій гучності, додаємо басів і робимо звук глибшим.
2. Як здійснюється налаштування процесора звуку для автомобіля?
У нашій майстерні налаштування звукового процесора починається з перевірки подачі сигналу. Далі ми регулюємо відтворення низьких і високих частот, а при необхідності відсікаємо якийсь діапазон частот. Проводимо налаштування полярності і глибини звуку, допомагаємо відкоригувати аудіосистему так, щоб вона звучала як єдиний механізм.
3. Скільки часу займає налаштування процесора звуку?
В середньому налаштування процесора займає кілька годин. Це досить складний процес, оскільки потрібно ретельно вивчити поточне звучання системи і відкоригувати її до ідеалу. Ми багато разів програємо різні треки і прибираємо все непотрібне, наприклад конкретний діапазон частот. В результаті виходить чистий, глибокий звук. У деяких випадках робота може вимагати більше часу – все залежить від поставлених завдань.
4. Чи є гарантія на налаштування?
Звісно! Ми даємо гарантію на всі наші роботи. Це запорука якості роботи і репутації нашої компанії. Ми цінуємо кожного клієнта і робимо все, щоб результат був ідеальним. А тому, якщо ви хочете щось змінити в звучанні аудіосистеми автомобіля, звертайтеся до SQA TEAM Київ – ми гарантуємо ідеальне налаштування процесора!
Потрібна консультація?
Наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші запитання, розкажуть про наші послуги та види робіт.
Напишіть нам
Вiдправити

Налаштування звукового процесора для автомобіля

Потужна аудіосистема – мрія багатьох автовласників, але однієї лише її недостатньо. Без грамотного налаштування звук буде сухим і нецікавим, що не влаштує справжнього меломана. Якщо до системи підключено звуковий процесор, він вимагає точного налаштування.

Майстри SQA TEAM допоможуть розібратися з усіма нюансами роботи цього пристрою, відкоригувати затримки звуку, амплітудно-частотні характеристики, а також очистити звук від високих або низьких частот. В результаті ваша аудіосистема буде працювати ідеально!

Коли потрібна настройка процесора

Звуковий процесор – це ключова сполучна ланка між магнітолою, динаміками і підсилювачами. Він дозволяє підвищити гнучкість аудіосистеми і підняти її потужність.

Професійне налаштування процесора звуку для автомобіля необхідне, якщо акустична система перестала працювати як єдине ціле, якщо сабвуфер чутно тільки локально, а звучання мідбасу сильно розмите. Якщо звучання спотворене на високій гучності, звуки з динаміків виходять «прісні» і ніби через стіни, ситуацію вирішить налаштування процесора!

Особливо необхідне встановлення звукового процесора для автомобіля, коли хочеться відрегулювати аудіосистему під себе, а не задовольнятися стандартним варіантом. Вирішити ситуацію можна в нашій майстерні в Києві!

SQA TEAM – просунута настройка звукового процесора

В першу чергу ми перевіряємо сигнал з джерела, оскільки часто аудіосистема не відтворює всі частоти. Вирівнюємо звучання за допомогою еквалайзера, вимірюємо рівень звучання на спотворення. Одні аудіосистеми можуть чисто відтворювати звук на будь-якій гучності, а інші мають ліміт, після якого звучання спотворюється. Говорячи простіше, спочатку потрібно виявити причину проблеми.

Наступний етап – перевірка полярності підключення. Це важливо, щоб дізнатися, чи підключені динаміки в протифазі. Ми запускаємо спеціальний трек і перевіряємо звучання кожного окремого динаміка. Більшість сучасних пристроїв дозволяє змінити полярність динаміка через програму, але це можна зробити і фізично – за допомогою простого мікрофона.

Ми аналізуємо отримані дані і налаштовуємо зрізи частот в процесорі. Підключаємо різні модулі, за допомогою яких можна налаштувати тимчасові затримки в автоматичному режимі.

Після того, як автоматичне налаштування завершене, ми переходимо до ручного. Таке налаштування процесора звуку для автомобіля набагато довше, але дає кращий результат. Ми перевіряємо слабкі місця в системі: програємо тестові треки і вивчаємо, що потрібно змінити. Треки записані в кількох форматах, тому ми можемо налаштувати будь-який пристрій.

Останній етап – це дрібна корекція виконаної роботи. Ми програємо знайомі композиції і налаштовуємо процесор, щоб отримати звук максимально наближений до натурального. Розуміючи те, як повинен звучати кожен інструмент, дозволяє нам досягти ідеального балансування!

Замовити налаштування звукового процесора для авто в SQA TEAM буде найвигідніше! Ми беремося за налаштування будь-яких аудіосистем, особливо тих, в яких присутній процесор. Використовуємо новітні технології, щоб домогтися максимально реалістичного звучання. Враховуємо всі побажання замовника, тому така співпраця допоможе налаштувати аудіосистему до останньої ноти!

 

Замовити дзвінок