Замовити дзвінок

Підключення та встановлення активного сабвуфера

Вартість від 500 грн
Термін виконання від 1 дня
Гарантія на виконану роботу


Встановлення сабвуфера активного

Досить велика частина власників автомобілів хоча б раз в житті замислювалася про встановлення аудіосистеми і активного сабвуфера. Якість звуку безпосередньо залежить від потужності пристроїв, проте не менш важливо все встановити і налаштувати так, щоб не було ні деренчання, ні сповзання частот в низький шум.

Вирішивши встановити активний сабвуфер, найправильніше буде звернутися в майстерню SQA TEAM в Києві – ми підходимо до питання поліпшення звуку з максимальною увагою і гарантуємо зручні і професійні рішення!

Навіщо потрібен активний сабвуфер

Конструктивно активний сабвуфер – це особливий низькочастотний динамік, частоту звучання якого можна регулювати вручну або за допомогою автоматичних налаштувань –макросів. У пасивної ж системи є еквалайзери, тобто неможливо регулювати частотний баланс – для меломанів і тих, хто звик отримувати насолоду від музики, такий варіант не підходить. Разом з тим якісні пристрої та їх правильне встановлення і в тому, і в іншому випадку здатні забезпечити ідеальний звук!

Практично будь-який автовласник ставить в машину кастомну аудіосистему – замість заводської. Підключення активного сабвуфера – це не лише можливість ефективніше розосередити звукову панораму всередині салону, але і покращити якість звучання. Додавання сабвуфера дозволяє отримати чистіше і разом з тим потужніше звучання на низьких частотах. І хоча підключити його до аудіосистеми порівняно просто, проте одним бойовим настроєм справі не допомогти – тут потрібні професійні рішення, а тому найкраще звернутися в студію SQA TEAM!

Які бувають сабвуфери

Розрізняють декілька типів сабвуферів:

  • активної дії – складається з підсилювача, який встановлюється або зовні, або всередині корпусу і НЧ-випромінювача;
  • пасивної дії – тут немає внутрішнього підсилювача, а тому потрібно його додаткове підключення в мережу. Може монтуватися як окремий динамік в підготовлене для цього місце, так і у вигляді ящика.

У більшості випадків підключити активний сабвуфер набагато швидше і простіше. По-перше, він виглядає акуратніше і має зручні контакти для підключення, я не моток проводів. По-друге, не потрібно підбирати відповідний підсилювач потужності, адже він вже є в середині.

Встановлення активного сабвуфера – це справжня знахідка, однак при виборі сабвуфера головне – не максимальна потужність, а якість самого устаткування. Зазначена виробником потужність – це найчастіше той максимум, який система може витримувати протягом короткого проміжку часу, після чого виходить з ладу. Ось чому вибором і підключенням активного сабвуфера повинні займатися професіонали!


Якісне встановлення активного сабвуфера в автомобіль

Процес встановлення активного сабвуфера в автомобіль


Як відбувається встановлення

Монтаж активного сабвуфера і його підключення до штатної магнітоли або іншого головного пристрою досить просте: необхідно здійснити лише два кроки – під’єднати живлення і звукові дроти.

Існує кілька основних способів підключення активного сабвуфера. Перший спосіб, коли у головного пристрою є спеціальний конектор, що дозволяє під’єднати сабвуфер – автомагнітола з’єднується з сабом через конектор LFE. Якщо подібного порту немає, використовується ВЧ-перетворювач сигналів, що конвертує їх в сигнали низької частоти.

Саме ж встановлення активного сабвуфера в Києві може проводитися в багажному відсіку автомобіля (причому місця встановлення там можуть бути різними) або в спинці заднього сидіння. Якщо форма ящика дозволяє або якщо саб йде без корпусу, монтаж може проводитися у внутрішню обшивку автомобіля, щоб візуально не відбиватися на інтер’єрі.

У Деяких випадках компактні моделі сабвуферів монтуються під передні сидіння, але зазвичай вони мають невелику потужність.

В студії SQA TEAM ви можете розраховувати на ідеальний результат! Ми встановлюємо активний сабвуфер і налаштовуємо його роботу. Можемо зробити корпус за індивідуальними розрахунками, що враховує всі нюанси салону, завдяки чому сабвуфер буде займати мінімальний простір, даючи максимально можливий ефект!

[/col]
[/row]


Чому саме студія SQA TEAM?


01.
Використовуємо якісні матеріали та найновіше обладнання
02.
Індивідуально підходимо до кожного замовника та роботи
03.
Застосовуємо та дотримуємось суворих стандартів якості
04.
Гарантуємо якість виконаних робіт та не залишаємо слідів розбору автомобіля
05.
Наша команда – це команда професіоналів, яка цінує та любить свою роботу


Замовити послугу

Вiдправити

Приклади виконаних робіт

Toyota Highlander 2016 – установка системи звуку з підсилювачем і процесором, повна шумоізоляція, винос твітерів на стійки.

 

Audi A4 2019 року шумоізоляція дверей, капота, задньої полиці та заміна штатних динаміків.

 

Toyota Camry 2016 – повна шумоізоляція, установка системи звуку з підсилювачем і процесором.

 

Infiniti QX50 – виготовлення сабвуфера типу стелс в багажник.

 

Audi s4 2018 року часткова шумоізоляція даху та профілактика панорами.

 

Audi e-tron 2021 року шумоізоляція дверей та заміна штатних динаміків.

 

Lexus LX 450d 2020 повна шумоізоляція CTK PREMIUM .

 

Nissan Leaf 2015 року шумоізоляція дверей та встановлення активного сабвуфера Alpine SWE-815.

 
Часті запитання
1. Де замовити встановлення і підключення активного сабвуфера в Києві?
Існує безліч моделей активних сабвуферів для автомобіля, так само як і способів їх встановлення, однак якщо вам потрібен професійний підхід, перевірені на практиці рішення і гарантовано якісний звук, найкраще звернутися в студію SQA TEAM. У нас працюють справжні майстри, здатні зробити все належним чином!
2. Як відбувається встановлення активного сабвуфера в авто?
Процес порівняно простий і вимагає всього двох дій – підключення сабвуфера до живлення і бортової аудіосистеми. Разом з тим через відмінності в дизайні салону автомобіля, вільного місця в багажнику і інших нюансів встановлення може відрізнятися і вимагати нестандартних рішень. Наприклад, розміщення саба під задніми сидіннями або під обшивкою.
3. Скільки часу займе підключення активного сабвуфера в автомобіль?
Як і у випадку з іншими внутрішніми елементами, встановлення активного сабвуфера – це творчий процес. На нього можуть вплинути особливості автомобіля і наявність вільного місця в салоні, що може вимагати розробки нестандартних рішень – наприклад, індивідуально спроектованого корпусу, а це в свою чергу позначиться на часі виконання робіт. У будь-якому випадку ми намагаємося все робити максимально швидко.
Потрібна консультація?
Наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші запитання, розкажуть про наші послуги та види робіт.
Напишіть нам
Вiдправити
Замовити дзвінок