Замовити дзвінок

Встановлення та заміна штатної акустики

Вартість від 500 грн
Термін виконання від 1 дня
Гарантія на виконану роботу


Заміна та встановлення штатної акустики

Акустика – це основний елемент аудіосистеми автомобіля, від якого залежить якість звуку. Вибір динаміків і правильного встановлення впливає на акустичний комфорт, а тому тут важливі правильні, зважені рішення!

Якщо заводська система не влаштовує якістю звучання, її завжди можна замінити, а найвигідніше це можна зробити в SQA TEAM в Києві! Ми здійснюємо встановлення і заміну штатної акустики на складнішу для отримання глибокого, потужного звуку!

Яка буває автомобільна акустика

Автоакустика складається з декількох динаміків, підсилювачів, проводки і сабвуфера.

Динаміки призначені для роботи аудіо в різних діапазонах, тому система досить гнучка в налаштуванні. Додаткове обладнання, кросовери і підсилювачі, дозволяють динамікам відтворювати певний інтервал частот. Також акустичні системи включають твітери для роботи з високими частотами, мідренжі для роботи з діапазоном в межах 150 Гц – 3 кГц і мідбасові динаміки для НЧ-і СЧ-частот.

Встановлення штатної акустики в автомобіль дозволяє відкоригувати параметри системи і досягти реалістичного ефекту присутності!

Акустика буває коаксіальною і компонентною. У першому варіанті всі динаміки розділені і розташовані на одній осі, що спрощує їх встановлення. Динаміки можуть бути круглими і овальними – форма не впливає на якість відтворення звуку, а полегшує монтаж у важких місцях. Часто овальні динаміки – це низькочастотні пристрої, які знаходяться на одній осі з мідбасом і високочастотним динаміком.

Компонентна акустика складається з декількох динаміків різного частотного діапазону, а тому встановлення штатної акустики виконується в різних частинах автомобіля. У більшості машин для такої акустики передбачені стандартні отвори в бічних дверях, спереду і ззаду салону. Один з головних елементів такої акустики – сабвуфер. Він значно посилює потужність звуку, але вимагає багато місця. Правильне встановлення або заміна штатної акустики, а також грамотне розташування динаміків дозволяє досягти максимально високої деталізації звуку!

За типом встановлення акустичні системи бувають тиловими і фронтальними. У першому випадку динаміки встановлюються ззаду, а в другому, відповідно, спереду. Щоб звук поширювався по салону однаково, можна встановити динаміки і фронтально, і ззаду, а при потребі відключати деякі з них. Зміна розташування динаміків дозволяє налаштувати візуалізацію звучання, наблизити або віддалити звук.


Що входить у встановлення штатної акустики

SQA TEAM вирішує будь-які завдання стосовно встановлення, заміни і налаштування акустичної системи комплексно і в індивідуальному порядку. Ми допомагаємо підібрати пристрої для отримання потужного, чистого звуку. Замінюємо і модернізуємо штатну акустику, додаємо нові елементи для посилення звуку.

Ми робимо повну заміну всієї системи – динаміків, проводки і додаткових пристроїв. Проектуємо і встановлюємо нову акустику з підсилювачами і сабвуферами, виготовляємо подіуми під динаміки і сабвуфери типу стелс. Подіуми дозволяють розгорнути динаміки в потрібному напрямку. Найчастіше сабвуфер встановлюється в багажнику, оскільки займає багато місця. Модель типу стелс дозволяє вбудувати прилад в крило або інше нестандартне місце, щоб зберегти обсяг багажника. Після встановлення ми налаштовуємо всі пристрої, так щоб звук гармонійно поширювався по салону.

Як відбувається заміна штатної акустики в Києві

Заміна акустики починається з шумоізоляції дверей, на яких розташовані динаміки. Цей етап дозволяє усунути сторонні звуки і поліпшити якість звуку всередині салону.

Проводиться підготовка дверей і встановлення нових динаміків, після цього ми підключаємо підсилювач і один або кілька сабвуферів. Іноді замість підсилювача встановлюється процесор, а динаміки оснащуються окремими невеликими підсилювачами. Процесор дозволяє налаштувати частотні зрізи, еквалайзер і тимчасові затримки – так різні частотні діапазони стають чіткішими.

Заміна штатної акустики включає виготовлення і монтаж подіумів для динаміків. Ми робимо подіуми з фанери, яку обробляємо спеціальними засобами для захисту від вологи. Проклеюємо конструкцію шумопоглинальним матеріалом, щоб не було сторонніх скрипів і вібрацій.

Встановивши всі динаміки і інші елементи акустичної системи, ми налаштовуємо і перевіряємо полярність. Це потрібно для того, щоб все працювало як єдиний механізм. Ми швидко усуваємо всі можливі проблеми – фон, свист в динаміках, несправності з проводкою і сторонні шуми.

Встановлення штатної акустики в Києві від SQA TEAM дозволяє швидко замінити застарілу аудіосистему на якісніше обладнання. Ми підберемо нову систему під ваші бажання, враховуючи наповнення і зовнішній вигляд динаміків – в результаті ви зможете насолоджуватися улюбленою музикою, і жодні сторонні звуки не зможуть вам завадити!Чому студія SQA TEAM?


  1. Використовуємо якісні матеріали та найновіше обладнання
  2. Індивідуально підходимо до кожного замовника та роботи
  3. Застосовуємо та дотримуємось суворих стандартів якості
  4. Гарантуємо якість виконаних робіт та не залишаємо слідів розбору автомобіля
  5. Наша команда – це команда професіоналів, яка цінує та любить свою роботуЗамовити послугу

Вiдправити

Приклади виконаних робіт

Mercedes-Benz CL 550 2008 року – немає звуку в динаміках.

 

Шумоізоляція дверей та арок, заміна штатних динаміків – Mitsubishi Outlander 2021 року.

 

Шумоізоляція задніх дверей, підкрилок. Заміна тилових динаміків та налаштування процесора – Subaru Forester 2021 рік .

 

Honda Accord 2008 року – шумоізоляція дверей та арок, заміна штатних динаміків.

 

Шумоізоляція торпеди, капота та жабо – Toyota Highlander 2012 року

 

Subaru Legacy 2012 року – встановлення активного сабвуфера JBL BassPro Hub та заміна магнітоли.

 

Fiat Punto 2006 року – шумоізоляція дверей та заміна штатних динаміків.

 

Volkswagen Jetta 2016 року – шумоізоляція дверей та арок.

 
Часті запитання
1. Де замовити заміну штатної акустики в Києві?
Швидше і найвигідніше замінити штатну акустику буде в компанії SQA TEAM. Ми допомагаємо з вибором нового обладнання, консультуємо з приводу відмінностей динаміків і доцільності монтажу сабвуфера. Якісно і швидко встановлюємо акустику і вирішуємо проблеми будь-якої складності. Продумане встановлення штатної акустики дозволяє досягти кращої чистоти і потужності звуку!
2. Як відбувається встановлення штатної акустики в авто?
Ми проводимо встановлення акустичної системи в кілька етапів, починаючи з підбору всіх елементів для створення єдиної, злагодженої системи. Далі встановлюємо шумоізоляцію в салоні або тільки в тому місці, де будуть розміщені динаміки. Встановлюємо і підключаємо динаміки, підсилювач і сабвуфер і налаштовуємо їх параметри. Це може бути як заміна штатної акустики, так і ремонт окремих її елементів. Після встановлення ми завжди перевіряємо роботу аудіосистеми і здаємо клієнту повністю робочу систему!
3. Як підібрати правильну акустику?
Велике розмаїття пристроїв для встановлення автозвуку дозволяє створити ексклюзивну акустичну систему! В першу чергу вибір акустики залежить від ваших уподобань. Коаксіальна система більше підходить для встановлення позаду автомобіля, а компонентна – у фронтальній частині. Можна встановити динаміки в різних частинах авто, а за потребі відключати. Акустика може доповнюватися підсилювачами і сабвуфером або працювати без цих елементів.
4. Скільки часу займе встановлення або заміна штатної акустики в автомобіль?
Час встановлення акустики залежить від вибору системи. Іноді потрібно замінити тільки окремі елементи, а в інших випадках повністю демонтувати стару акустичну систему і замінити її на нову, сучаснішу. Заміна штатної акустики в Києві завжди починається з оцінювання складності роботи – тільки після цього ми можемо визначити, скільки часу займе робота. У будь-якому випадку ми зробимо все можливе, щоб заміна акустики була швидкою і якісною!
Потрібна консультація?
Наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші запитання, розкажуть про наші послуги та види робіт.
Замовити дзвінок