Замовити дзвінок

Шумоізоляція торпедо автомобіля

Вартість від 500 грн
Термін виконання від 1 дня
Гарантія на виконану роботу


Шумоізоляція торпедо автомобіля


Приладова панель завжди на виду – саме вона задає стиль внутрішнього простору автомобіля і містить основні прилади керування. Але нерідко навіть найдосконаліший вид і комфорт водіння псує поява мікровібрацій, шуму, скрипів і інших сторонніх звуків – в цьому випадку потрібна шумоізоляція торпеди автомобіля. Справжня зручність – це коли ніщо не відволікає від дороги!

Чому скрипить торпеда автомобіля

Причин появи скрипу, вібрацій і сторонніх звуків торпеди досить багато, і вони різні. Оскільки приладова панель вміщує багато пластикових і металевих елементів, часто стики між ними або занадто вузькі, або, навпаки, занадто широкі, і під час руху автомобіля фіксатори починають деренчати або тертися один об одного. І навіть якщо колись ви робили шумоізоляцію торпеди авто, з часом кріплення могли ослабнути, а шумоізолятори стертися або зім’яти. А тому, якщо з’явився сторонній шум, не потрібно це терпіти – звертайтеся в SQA TEAM і вирішуйте ситуацію!Порушення фіксації різних елементів торпеди – це звичне явище. Від цього нікуди не дітися: рано чи пізно скрипи з’являться навіть у сучасного авто. Необхідно просто час від часу перевіряти кріплення і міняти ізоляцію, не допускаючи його деформацію.Також причиною появи сторонніх шумів в салоні часто стає якість самого пластику, з якого зроблено торпедо автомобіля.


Як відбувається шумоізоляція торпедо


Вібро і шумоізоляція для торпеди автомобіля може проводитися по-різному – залежно від форми, типу пластику та інших особливостей приладової панелі, кількості і типу її елементів.Процес включає такі етапи:

  • Розбирання торпедо – іноді потрібно від’єднувати всю проводку. Робота проводиться максимально акуратно, щоб не утворювалися подряпини, а краї не деформувалися.
  • Виявлення пошкоджень – шуми можуть виникати через тертя і вібрації внутрішніх елементів. Всі їх необхідно усунути.
  • Очищення від забруднень – щоб листи шумоізоляції не утворювали зазорів, необхідно усунути всі нерівності, пил і бруд.
  • Застосування ізоляторів – на поверхню наносяться підготовлені листи вібро-і шумоізоляції, розгладжуються і фіксуються. Додатково повітроводи і пластикові стики можуть оброблятися антискрипом.
  • Збирання – приладова панель поміщається на своє місце, приєднуються всі дроти.

Що дає якісна шумоізоляція торпедо

Мова йде не тільки про відсутність сторонніх звуків в салоні і насолоду тишею. Шумоізоляцію торпеди автомобіля в Києві потрібно робити і з інших причин. По-перше, таким чином можна значно збільшити загальний термін служби торпедо, виключити пошкодження його елементів від постійної вібрації і розхитування гнізд. Причому деформуватися і вийти з ладу від вібрації можуть як пластикові, так і металеві деталі, отримати мікропошкодження і втратити початковий товарний вигляд.Звернувшись в SQA TEAM, ви зменшите шум в салоні, позбудетеся від дратівливих скрипів, зробивши водіння комфортнішим! Якісна шумоізоляція торпеди автомобіля в Києві – це чудове рішення, щоб зосередитися на дорозі!Чому студія SQA TEAM?


01.
Використовуємо якісні матеріали та найновіше обладнання
02.
Індивідуально підходимо до кожного замовника та роботи
03.
Застосовуємо та дотримуємось суворих стандартів якості
04.
Гарантуємо якість виконаних робіт та не залишаємо слідів розбору автомобіля
05.
Наша команда – це команда професіоналів, яка цінує та любить свою роботу


Замовити послугу

Вiдправити

Приклади виконаних робіт

Toyota Highlander 2016 – установка системи звуку з підсилювачем і процесором, повна шумоізоляція, винос твітерів на стійки.

 

Audi A4 2019 року шумоізоляція дверей, капота, задньої полиці та заміна штатних динаміків.

 

Toyota Camry 2016 – повна шумоізоляція, установка системи звуку з підсилювачем і процесором.

 

Infiniti QX50 – виготовлення сабвуфера типу стелс в багажник.

 

Audi s4 2018 року часткова шумоізоляція даху та профілактика панорами.

 

Audi e-tron 2021 року шумоізоляція дверей та заміна штатних динаміків.

 

Lexus LX 450d 2020 повна шумоізоляція CTK PREMIUM .

 

Nissan Leaf 2015 року шумоізоляція дверей та встановлення активного сабвуфера Alpine SWE-815.

 
Часті запитання
1. Де замовити шумоізоляцію для торпеди автомобіля в Києві?
Вигідніше за все це буде зробити в SQA TEAM – ми швидко знайдемо джерело неприємного скрипу і зробимо якісну шумоізоляцію торпеди в вашому авто. Знайдемо рішення, як усунути проблему з повітропроводом, який постійно трясеться та шумить, позбавимо від вібрації торпеди при русі на великій швидкості і зробимо так, щоб ізоляція працювала на всі сто!
2. Як здійснюється шумоізоляція торпеди для авто?
Щоб вібро і шумоізоляція в Києві була ефективною і відпрацьовувала належним чином, до процесу необхідно підходити комплексно. Для початку необхідно локалізувати проблему – місце або ситуацію, при якій починають з’являтися сторонні звуки. Потім від’єднати панель, усунути можливі забруднення, після чого встановити листи шумоізоляторів і все закріпити.
3. Скільки часу займає шумоізоляція торпеди автомобіля?
Шум, скрипи і деренчання торпеди можуть виникати з різних причин, і їх усунення потребує різних рішень, тобто різних часових затрат. Крім того, іноді для вирішення проблеми необхідно від’єднати всі проводи, що також позначається на тривалості робіт. У будь-якому випадку механіки SQA TEAM в Києві постараються зробити все максимально швидко.
4. Чи є у Вас гарантія на послуги?
Звісно. Ми завжди працюємо на совість, і можемо гарантувати, що виконані в нашій майстерні роботи дадуть потрібний ефект і повністю влаштують власника автомобіля. Ми використовуємо сучасні матеріали та обладнання, завдяки чому впевнені в результаті – ніяких скрипів і сторонніх шумів!
Потрібна консультація?
Наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші запитання, розкажуть про наші послуги та види робіт.
Напишіть нам
Вiдправити
Замовити дзвінок