Замовити дзвінок

Шумоізоляція даху автомобіля

Вартість від 500 грн
Термін виконання від 1 дня
Гарантія на виконану роботу


Шумоізоляція даху автомобіля

Якісна шумоізоляція даху авто здатна зробити дорогу більш комфортною! Вона знижує вібрації, поглинає звук дощу, підвищує рівень теплоізоляції в салоні і покращує якість звучання аудіосистеми. Встановивши шумоізоляцію, ви позбудетеся від конденсату і криги в салоні і зможете спокійно їздити під час зливи, не відволікаючись стукіт по даху!

Найвигідніше зробити шумоізоляцію для даху авто буде в студії SQA TEAM в Києві – до кожного проекту ми підходимо з максимальною увагою!

Навіщо потрібна шумоізоляція даху

Тут все просто: дах вирізняється значною площею і невеликою товщиною, тому всі зовнішні шуму через нього потрапляють в салон. Під час руху автомобіля він піддається сильному аеродинамічному впливу. Це другий після днища найсильніший відбивач шумів всередині салону, а тому для комфортного пересування необхідно робити шумоізоляцію даху автомобіля.

Шумозахист дозволяє підвищити рівень акустичного комфорту:

  • прибирає гул покришок, який чути під час руху;
  • знижує загальні шуми з вулиці, звук дощу і граду;
  • покращує звучання акустики;
  • підвищує рівень теплоізоляції.

Які матеріали потрібні для шумоізоляції даху

Для досягнення повноцінного акустичного комфорту майстри SQA TEAM Київ використовують кілька типів матеріалів:

Вибродемпфер – лист вузького полімер-бітуму або полімер-каучуку, який добре поглинає всі коливання і вібрації. Одна сторона листа оброблена клеєм, який працює як герметик і дозволяє зручно клеїти його до металу або пластику. На другу сторону нанесена металева фольга з малюнком і тисненням. Матеріал повинен бути відносно легким і тонким, щоб не деформувати обшивку.

Шумоізолятор – особливий матеріал, наприклад акустичний войлок, пінистий або пористий поліетилен. Він еластичний і пружний, здатний гасити до 60-90% всіх шумів, має клейову основу, буває різної щільності і товщини.

Сплен – верхній шар блокатор. Це м’який, еластичний спінений поліетилен, який має гладку поверхню і липку основу.


Як здійснюється встановлення шумоізоляції даху

Спочатку ми повністю розбираємо верхню частину салону і прибираємо залишки старого шумозахисту. Знежирюємо поверхню і наносимо віброізолятор, який робить поверхню стелі міцнішою. Повністю обробляємо дах, приділяючи особливу увагу ребрам жорсткості. Клеїмо все встик і проходимося валиком, щоб запобігти появі повітряних бульбашок – так ми можемо домогтися кращої адгезії.

Шумоізоляція даху автомобіля виконується спіненим поліетиленом товщиною трохи більше 10 мм. На ребра жорсткості укладається додатковий шар в 5-10 мм. Товщина тут залежить від висоти отвору між обшивкою і деталями. Останній шар, «сплен» дозволяє поліпшити теплоізоляцію і завершити встановлення знешумлення даху. Після завершення робіт ми акуратно встановлюємо обшивку.

Якісна шумоізоляція даху автомобіля в Києві – це SQA TEAM! Всього кілька шарів шумоізоляції дозволяють насолоджуватися тишею під час пересування автомобіля. Такий підхід покращує відразу кілька показників комфорту в салоні автомобіля: крім зменшення шуму, вона підвищує ефективність кондиціонування, а за рахунок теплоізолюючих властивостей в зимовий час скорочує час на прогрів машини.

Ефект від шумоізоляції відчувається відразу і тримається роками. Ви забудете, що таке стуків по даху під час дощу і зможете насолоджуватися тишею! Кращого результату можна досягти за рахунок встановлення повної шумоізоляції: дверей, капота, днища, арок коліс і стелі.Чому саме студія SQA TEAM?


01.
Використовуємо якісні матеріали та найновіше обладнання
02.
Індивідуально підходимо до кожного замовника та роботи
03.
Застосовуємо та дотримуємось суворих стандартів якості
04.
Гарантуємо якість виконаних робіт та не залишаємо слідів розбору автомобіля
05.
Наша команда – це команда професіоналів, яка цінує та любить свою роботу


Замовити послугу

Вiдправити

Приклади виконаних робіт

Ford Fiesta ST 2008 Повна шумо вібро ізоляція, установка і заміна акустики, системи звуку з підсилювачем і установка сабвуфера.

 

Smart Fortwo 451 заміна штатної магнітоли і акустики.

 

Volkswagen Tiguan 2019 року Установка і заміна акустики, системи звуку з підсилювачем і процесором, виготовлення та встановлення сабвуфера типу стелс

 

Volkswagen Polo 2015 року заміна штатної магнітоли, установка камери заднього виду, шумоізоляція підкрилок.

 

Шумоізоляція дверей, установка динаміків Mitsubishi Outlander 2017 USA

 

Kia Sorento 2015 шумоізоляція дверей, установка динаміків, активного сабвуфера, камери заднього виду.

 

Lexus IS 2018 року шумоізоляція дверей і арок.

 

Peugeot 2008 2018 року шумоізоляція багажника, дверей, арок, установка підсилювача і динаміків

 
Часті запитання
1. Де замовити шумоізоляцію для даху автомобіля в Києві?
У більшості випадків заводська шумоізоляція даху або відсутня взагалі, або чисто номінальна. Іноді це тільки тонкий шар спіненого поліетилену або зовсім картон. Якщо через звуків дощу ви не чуєте співрозмовника, шумоізоляція даху автомобіля просто необхідна! Найкраще в Києві це зробити в студії SQA TEAM. Ми належним чином встановимо шумоізоляцію на дах будь-якого автомобіля і допоможемо позбутися від дратівливих звуків!
2. Як здійснюється шумоізоляція даху для авто?
Ми використовуємо особливу технологію, яка дозволяє досягти повноцінної шумоізоляції. Наносимо кілька шарів ізоляторів, які захищають дах від вібрацій і шумів. Встановлюємо спеціальні ущільнювачі для нейтралізації дратівливих скрипів пластику об метал. Використовуємо матеріали різної товщини, щоб залишилося місце між шумоізоляцією і обшивкою. Грамотне застосування сучасних матеріалів для зшешумлення дозволяє досягти максимального комфорту.
3. Скільки часу займає шумоізоляція даху для автомобіля?
Встановлення шумозахисту передбачає розбір стелі, обробку всього даху і встановлення обшивки назад. Час проведення цих робіт залежить від типу кузова і вибраних матеріалів. В середньому це займає від одного до декількох днів. Ми постараємося зробити все максимально швидко, щоб ви насолоджувалися результатом.
4. Чи є у Вас гарантія на послуги?
Команда SQA TEAM виконала безліч проектів зі встановлення шумоізоляції, тому ми знаємо, як досягти найкращого результату. Ми даємо гарантії на всі роботи і вирішуємо будь-які питання шумоізоляції. Звертаючись до нас, ви будете впевнені на 100%, що всі роботи виконані точно за технологією з матеріалів високої якості.
Потрібна консультація?
Наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші запитання, розкажуть про наші послуги та види робіт.
Напишіть нам
Вiдправити
Замовити дзвінок