Замовити дзвінок

Шумоізоляція автомобіля

Студія автозвуку SQA TEAM якісно виконує шумоізоляцію автомобілів, що створює комфортні умови для водія та пасажирів під час поїздок

Вартість від 500 грн
Термін виконання від 1 дня
Гарантія на виконану роботу
Повна шумоізоляція автомобіля
Повна шумоізоляція автомобіля
Шумоізоляція дверей автомобіля
Шумоізоляція дверей автомобіля
Шумоізоляція підлоги автомобіля
Шумоізоляція підлоги автомобіля
Шумоізоляція даху автомобіля
Шумоізоляція даху автомобіля
Шумоізоляція багажника автомобіля
Шумоізоляція багажника автомобіля
Шумоізоляція торпедо автомобіля
Шумоізоляція торпедо автомобіля
Шумоізоляція арок автомобіля
Шумоізоляція арок автомобіля
Шумоізоляція капота автомобіля
Шумоізоляція капота автомобіля
Часті запитання
1. Де замовити встановлення шумоізоляції на автомобіль в Києві?
Шумоізоляція – це важливий етап тюнінгу автомобіля. Навіть якщо ви не збираєтеся ставити дорогу аудіосистему, вібро-і звукоізоляція позбавить вас від настирливих скрипів і шумів. Зробити шумоізоляцію авто в Києві найкраще в студії SQA TEAM. Ми підберемо матеріали під конкретну ділянку автомобіля – з потрібною гнучкістю, зносостійкістю, товщиною і здатністю поглинати конкретні шуми. Ретельно проклеїмо всі елементи, щоб добитися ідеального результату.
2. З чого складається шумоізоляція авто?
Ми комплексно підходимо до процесу встановлення шумоізоляції автомобіля. Використовуємо матеріали як для віброізоляції, так і шумоізоляції. Вони відрізняються структурою, товщиною і робочими властивостями: одні прибирають вібрації, а інші зменшують вплив звуків. За необхідності ми встановлюємо кілька шарів ізолюючого матеріалу, щоб домогтися повноцінної шумоізоляції і акустичного комфорту.
3. Скільки часу займе шумоізоляція автомобіля?
Це залежить від того, яку саме ізоляцію ви оберете: часткову або повну. У першому випадку ми робимо знешумлення тільки деяких частин автомобіля, а в другому – всіх елементів, які створюють шуми або проводять вібрацію, тому визначити точний час встановлення досить складно. У будь-якому випадку, обираючи шумоізоляцію автомобіля в компанії SQA TEAM, ви можете розраховувати на максимально швидке виконання всіх робіт!
4. Чи є у Вас гарантія на послуги?
Безумовно, ми даємо гарантії на всі свої послуги, оскільки цінуємо кожного клієнта і дорожимо своєю репутацією. Ми маємо великий досвід увстановлення шумоізоляції в Києві на найрізноманітніші типи кузовів, підходимо до процесу комплексно і завжди отримуємо за свою роботу тільки позитивні відгуки. Ось чому ви можете довірити свою машину SQA TEAM – наша робота дозволить вам насолоджуватися результатом!
Потрібна консультація?
Наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші запитання, розкажуть про наші послуги та види робіт.
Напишіть нам
Вiдправити

Шумоізоляція автомобіля – швидке встановлення на авто в Києві

Встановлення шумоізоляції на авто значно підвищує комфорт! Зменшуються шуми з мотора, арок коліс, з боку дверей і днища. Шумоізоляція добре нейтралізує звуки від зіткнення шин до дорожнього покриття і знижує шум потоку вітру.

Найвигідніше замовити встановлення шумоізоляції для автомобіля буде в майстерні SQA TEAM в Києві. Ми працюємо з будь-якими автомобілями незалежно від типу кузова і інших особливостей. Працюємо з різними видами матеріалів для шумоізоляції, а тому можемо досягти ідеального результату!

Яка буває шумоізоляція автомобіля

Встановлення шумоізоляції дозволить не відволікатися на сторонні звуки під час їзди, усуне неприємні скрипи елементів автомобіля, а також певною мірою захистить кузов від корозії.

Зробити можна як часткову, так і повну шумоізоляцію. У першому випадку робота проводиться тільки в тих місцях, які створюють найбільший дискомфорт, наприклад двері і арки коліс. Другий варіант передбачає знешумлення капота, багажника, дверей, підлоги і навіть передньої панелі в салоні автомобіля.

Ми робимо шумоізоляцію автомобіля декількома видами матеріалів, які відрізняються структурою, товщиною і мають різні особливості впливу на шуми. Неможливо одним видом матеріалу обклеїти всю машину, оскільки кожна ділянка має своє вібро-і звукове навантаження, різну поверхню і функції.

Вібродемпфери роблять з вузьких бітумних мастик – вони добре знижують вібрації і механічні коливання елементів кузова. Цей матеріал поглинає шуми і перетворює їх в теплову енергію. Підкладка з металізованої фольги сприймає коливання, а в’язкий бітум повністю поглинає їх.

Шумоізоляція автомобіля

Другий тип матеріалу – шумоізолятори, які створюють перешкоду для звуків і знижують їх вплив до мінімуму. Принцип роботи наступний: комірчаста структура матеріалу дозволяє перетворити один великий звук на безліч маленьких, нібито дробить їх. Тому ніякий шум не завадить комфортному перебуванню в автомобілі. Це гнучкий матеріал, який встановлюється на будь-який деталі в салоні або багажнику.

Яка шумоізоляція автомобіля краща

Методи і матеріали для шумоізоляції підбираються для кожної ділянки окремо. Можна зробити повне знешумлення або вибрати матеріали для конкретного елемента. Так, для шумоізоляції капота ми вибираємо матеріали, які не піддаються впливу високих і низьких температур. Це дозволить знизити шум мотора і не турбуватися, що знешумлення пропрацює лише один сезон, і його знову доведеться міняти.

До речі, шумоізоляція авто особливо ефективна взимку, оскільки зменшує вплив морозів на двигун і паливну систему. А якщо попрацювати над дверима, вдасться не тільки знизити зовнішні шуми, а й поліпшити звучання аудіосистеми. Вібро і шумоізоляція створюють додатковий прошарок між вулицею і салоном, тому звук акустики стає чистішим і голоснішим.

В першу чергу встановлення шумоізоляції на авто потрібно для колісних арок, оскільки колісна система є головним джерелом шуму. Не менш важливе знешумлення даху і стелі – воно добре прибирає зовнішні шуми від інших транспортних засобів, а також звук дощу, допомагає прибрати «цвіркуни» і комфортно пересуватися, коли на вулиці злива. А для того, щоб зменшити шуми від тертя коліс об дорожнє покриття і ударів каменів по днищу автомобіля, потрібно зробити шумозахист дна.

Захист багажного відділення від шумів також важливий, оскільки це ще одне джерело скрипів і дратівливих звуків. Мінімізуючи вплив всіх джерел сторонніх звуків, можна забезпечити комфортну шумову атмосферу в автомобілі, і краще за все звернутися в SQA TEAM – ми все зробимо належним чином!

Які особливості встановлення шумоізоляції

Встановлення шумоізоляції на автомобіль в Києві передбачає монтаж матеріалів для вібро і шумоізоляції, а в деяких випадках і теплоізоляції. Для роботи з капотом ми вибираємо листи товщиною від 15 мм, щоб отримати кращий захист від впливу зовнішньої температури. Крім цього, матеріал повинен витримувати високу температуру, щоб не плавитися і не загоратися від високої температури двигуна. Якщо на капоті є заводська теплоізоляція, знешумлення стане чудовим доповненням для неї!

На підготовлену внутрішню частину дверей ми клеїмо листи віброізоляції – відразу навпроти динаміка. Для поліпшення звучання акустики ставимо кілька шарів ізоляції. Поверх вібронакладок укладаємо «сплен» товщиною до 8 мм, а потім вже знешумлення. Щільно заклеюємо отвори на дверях, щоб зробити їх герметичними – це також впливає на рівень шуму. Ззовні може йти ще один шар ізоляції.

Якісна шумоізоляція автомобіля

Ми робимо все, щоб в салоні було комфортно, нічого не скрипіло і не відволікало від дороги! Шумоізоляцією для авто покриваємо пластикові обшивки багажника і нішу для запаски. За допомогою декількох тонких листів обклеюємо стелю та підлогу. Чим більша площа знешумлення, тим вище рівень акустичного комфорту. Також кілька шарів знешумлення клеїмо на арки коліс – вони не створюють великого шуму, але передають вібрації на інші частини автомобіля, тому потребують ізоляції.

Комплексна шумоізоляція автомобіля в SQA TEAM в Києві має безліч переваг. Перша з них – високий акустичний комфорт. Без вібро-і шумоізоляції навіть найдорожча аудіосистема не дасть очікуваного результату. Знижуючи сторонні звуки, можна слухати улюблену музику на будь-якій гучності, а також говорити зі співрозмовником, не підвищуючи голос під час їзди. Різниця особливо помітна, якщо проїхатися з відкритими і закритими вікнами.

Встановлення шумоізоляції знизить вібраційне навантаження і створить додаткову теплоізоляцію. Вона підвищує не лише комфорт, але і безпеку – водія ніщо не буде відволікати від дороги!

Замовити дзвінок