Замовити дзвінок

Шумоізоляція капота автомобіля

Вартість від 500 грн
Термін виконання від 1 дня
Гарантія на виконану роботу


Шумоізоляція капота автомобіля

Шумоізоляція капота автомобіля – обов’язковий крок для забезпечення комфорту! Вона дозволяє надати йому додаткову жорсткість, нейтралізувати вібрації і деренчання при сильних оборотах, зменшити шуми в салоні від роботи мотора. Крім того, шумоізоляція капота значно підвищить його теплоізоляційні параметри, що особливо важливо в зимовий час.

Найвигідніше провести таку шумоізоляцію буде в майстерні SQA TEAM в Києві – поверхня капота перестане вібрувати, і звукове навантаження в салоні зменшиться! Результат буде помітний вже з першої поїздки! Ми встановлюємо шумоізоляцію на будь-які типи кузова і гарантуємо ідеальний результат!

Для чого потрібна шумоізоляція капота

Шумоізоляція капота автомобіля потрібна і легковому, і вантажному транспорту. Це досить велика площина, і на неї передається багато вібрацій. Так можна захистити не тільки капот, але і забезпечити тишу в салоні.

Сам капот не створює ніякого шуму, проте під ним розташований двигун – головне джерело вібрацій. Він передає деренчання на капот, лобове скло, кузов, а потім і в салон. І чим більша швидкість автомобіля і більше обертів мотора, тим помітнішими стають вібрації. Також коливання посилюються при поганому дорожньому покритті. З цим і бореться шумоізоляція капота автомобіля!

Головне завдання такого шумозахисту – знизити рівень шуму і вібрацій мотора, які передаються в салон. По-друге, знешумлення добре показує себе взимку: підвищується рівень теплоізоляції, тому автомобіль швидше прогрівається і довше зберігає тепло. Перестає намерзати конденсат на капоті, через який трапляється чимало проблем. Після шумоізоляції замість крижаної кірки, на капоті буде лежати тільки сніг, який легко забирається м’якою щіткою.

Комбінуючи шумоізоляцію капота авто з обробкою днища, дверей і колісних арок, можна досягти максимального результату!

Основні переваги шумоізоляції автомобіля:

  • зниження амплітуди звуку працюючого двигуна на холостих обертах;
  • підвищення акустичного комфорту в салоні і поліпшення роботи аудіосистеми;
  • додатковий захист від корозії;
  • зменшення тепловтрати і швидке прогрівання автомобіля.


Шумоізоляція капотаШумоізоляція капота автомобіляШумоизоляция капотаЗображення шумоізоляції капота автомобіляЯк здійснюється шумоізоляція капота

Шумоізоляція для капота автомобіля встановлюється в кілька шарів, так щоб поверхня була гладка і рівна. Підходити до процесу слід комплексно, а тому найкраще звернутися в майстерню SQA TEAM в Києві. Ми обробляємо всі частини автомобіля, які створюють шуми, ретельно готуємо поверхню капота, очищаємо його від забруднень і іржі, знежирюємо і висушуємо.

Після цього клеїмо перший шар вібропоглинача, який буде протистояти деренчанню. Проходимся по поверхні валиком, щоб запобігти появі повітряних бульбашок. Наносимо звуковідбиваючий і теплоізоляційний шар, приділяючи особливу увагу зоні між підсилювачами.

Останнім наноситься шумопоглинальний шар, який стає блокатором звуків. Разом зі своїми прямими завданнями він помітно покращує теплоізоляцію – сучасні матеріали і особлива технологія їх застосування дозволяють насолоджуватися тишею при працюючому двигуні.

Ми виконуємо шумоізоляцію капота сучасними, безпечними матеріалами, які витримують температуру до 180° С. Оскільки температура працюючого мотора становить близько 125° С, до питання потрібно підходити з максимальною увагою, не допускаючи ризик загоряння ізоляції від високих температур!

Шумоізоляція капота автомобіля в SQA TEAM Київ – це можливість домогтися високого рівня акустичного комфорту. Досить виконати захист всіх великих поверхонь – не тільки капота, а й даху, дверей, днища і арок. Це вразливі місця кузова, які пропускають багато шумів.Чому саме студія SQA TEAM?


01.
Використовуємо якісні матеріали та найновіше обладнання
02.
Індивідуально підходимо до кожного замовника та роботи
03.
Застосовуємо та дотримуємось суворих стандартів якості
04.
Гарантуємо якість виконаних робіт та не залишаємо слідів розбору автомобіля
05.
Наша команда – це команда професіоналів, яка цінує та любить свою роботу


Замовити послугу

Вiдправити

Приклади виконаних робіт

Fiat Punto 2006 року – шумоізоляція дверей та заміна штатних динаміків.

 

Volkswagen Jetta 2016 року – шумоізоляція дверей та арок.

 

Hyundai Santa FE 2019 – повна шумоізоляція автомобіля, встановлення активного сабвуфера.

 

Audi A3 2015 року – заміна штатної акустики. Шумоізоляція дверей, арок та капота.

 

Volkswagen Tiguan 2016 року – повна шумоізоляція, установка автозвуку, винос динаміків на передні стійки.

 

Mercedes-Benz GLS-Class 2021 рік – заміна штатної акустики. Шумо віброізоляція стелі, багажника, дверей, підкрилок. Перетяжка стелі та стійок алькантарой.

 

Повна шумоізоляція Audi A3 S Line 2018 року CTK Premium

 

Kia Sportage – комплексне встановлення автозвуку.

 
Часті запитання
1. Де замовити шумоізоляцію капота автомобіля в Києві?
Ефективність шумоізоляції залежить від правильного вибору матеріалів та їх встановлення на капот. Якщо вибрати дуже товстий матеріал, капот стане дуже важким і почне деформуватися, а надто легкий не дасть очікуваного результату. Щоб гарантовано отримати максимальний ефект, шумоізоляція капота автомобіля в Києві повинна бути правильною – ось чому слід звернутися в майстерню SQA TEAM. Ми розбираємося у всіх нюансах встановлення знешумлення і зробимо все швидко і якісно!
2. Як здійснюється шумоізоляція капота для авто?
Знешумлення капота так само, як і інших частин автомобіля, вимагає декількох видів матеріалів: віброізоляційних, шумоізоляційних, а для додаткового ефекту ще й теплоізоляційних. Така технологія дозволяє досягти максимальної тиші! Головний момент у виборі таких матеріалів полягає в тому, що вони повинні витримувати високі температури, щоб не спалахнути від гарячого двигуна. В середньому матеріали для шумоізоляції поглинають від 60 до 90% всіх шумів, тому їзда стає максимально комфортною.
3. Скільки часу займає шумоізоляція капота автомобіля?
Капот – одна з найпростіших частин автомобіля в плані шумоізоляції. Не потрібно розбирати салон, знімати крісла і обшивку. У нашій майстерні робота буде виконана всього за кілька годин! Ви відчуєте результат вже під час першої поїздки. Також додатково ми можемо встановити знешумлення на інші частини авто, щоб перебувати в салоні було ще комфортніше.
Потрібна консультація?
Наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші запитання, розкажуть про наші послуги та види робіт.
Напишіть нам
Вiдправити
Замовити дзвінок