Замовити дзвінок

Шумоізоляція багажника автомобіля

Вартість від 500 грн
Термін виконання від 1 дня
Гарантія на виконану роботу


Шумоізоляція багажника автомобіля

Досягти повної шумоізоляції без обробки багажника неможливо. Це досить велика частина автомобіля, яка передає шуми в салон. Шумоізоляція для багажника авто особливо актуальна для хетчбеків і універсалів, де салон і багажник вважаються одним елементом.

Вигідніше і швидше за все вирішити це питання можна в майстерні SQA TEAM в Києві. Ми підберемо найкращі матеріали і зробимо повну або часткову шумоізоляцію автомобільного багажника, щоб водія нічого не відволікало від дороги!

Для чого потрібна шумоізоляція багажника

Шумоізоляція багажника автомобіля в Києві призначена для зменшення шумів, скрипів і інших дратівливих звуків, які потрапляють в салон. Крім того, вона створює основу для встановлення аудіосистеми – в багажнику часто встановлюють сабвуфер з підсилювачем, а знешумлення усуває вібрації і шуми, які супроводжують роботу цих пристроїв.

Якісна шумоізоляція дозволяє спокійно розмовляти з пасажиром, неперекрикуючи звуки роботи двигуна, шум покришок і загальний гул, що доноситься з вулиці. Якщо все зробити правильно, закривати багажник стане набагато легше. Додаткова перевага шумоізоляції – підвищення теплоізоляційних властивостей внутрішньої частини автомобіля, що особливо важливо в зимовий час, коли автомобіль швидко вихолодає в гаражі і вимагає більше часу на прогрів.


Як відбувається шумоізоляція багажника автомобіля

Майстри SQA TEAM встановлюють знешумлення багажника на всі автомобілі, незалежно від типу кузова. Спочатку ми знімаємо обшивку з панелей багажника, звертаючи особливу увагу на зазори. Якщо зазор між панеллю і кузовом дуже малий, товста шумоізоляція не дозволить прикріпити все на місце.

Ми видаляємо бруд, старе знешумлення і позбавляємося від корозії. Якщо потрібно, проводимо ремонтно-відновлювальні роботи. Після цього знежирюємо поверхню металу, висушуємо її і приступаємо безпосередньо до нанесення шумоізоляційних матеріалів.

Подальший процес передбачає обробку задніх арок коліс, підлоги багажника і кришки. На колісні арки ми кріпимо віброізоляційний матеріал товщиною 3-5 мм. Клеїмо все стик в стик по всій поверхні арки і встановлюємо другий шар шумопоглинача, який прибере основну частину шуму.

Потім ми визначаємо, де розташований резонатор глушника і обробляємо цю частину щільним матеріалом для віброізоляції. Другим шаром йде звуковбирний матеріал, а поверх нього шар-блокатор «сплен». Третій, останній шар шумоізоляції, це звукоізолятор, який за рахунок своєї маси буде відбивати звукові хвилі.

В останню чергу ми обробляємо кришку багажника, задню полку і крила – за таким же принципом, як і підлога багажника: віброізоляційний шар, шумоізоляція і шар-блокатор. При необхідності встановлюємо лист теплоізоляції. Перший шар клеїмо на поверхню між ребрами жорсткості, а наступний на пластикову обшивку.

Шумоізоляція – це невід’ємна частина створення комфорту в салоні! Замовивши шумоізоляцію багажника авто в Києві в студії SQA TEAM, ви отримуєте повноцінний акустичний комфорт! Це допоможе усунути шуми з боку багажника і задніх колісних арок, а також скрипи пластика об метал, а крім цього, поліпшить звучання бортової акустичної системи!Чому саме студія SQA TEAM?


01.
Використовуємо якісні матеріали та найновіше обладнання
02.
Індивідуально підходимо до кожного замовника та роботи
03.
Застосовуємо та дотримуємось суворих стандартів якості
04.
Гарантуємо якість виконаних робіт та не залишаємо слідів розбору автомобіля
05.
Наша команда – це команда професіоналів, яка цінує та любить свою роботу


Замовити послугу

Вiдправити

Приклади виконаних робіт

Mercedes-Benz CL 550 2008 року – немає звуку в динаміках.

 

Шумоізоляція дверей та арок, заміна штатних динаміків – Mitsubishi Outlander 2021 року.

 

Шумоізоляція задніх дверей, підкрилок. Заміна тилових динаміків та налаштування процесора – Subaru Forester 2021 рік .

 

Honda Accord 2008 року – шумоізоляція дверей та арок, заміна штатних динаміків.

 

Шумоізоляція торпеди, капота та жабо – Toyota Highlander 2012 року

 

Subaru Legacy 2012 року – встановлення активного сабвуфера JBL BassPro Hub та заміна магнітоли.

 

Fiat Punto 2006 року – шумоізоляція дверей та заміна штатних динаміків.

 

Volkswagen Jetta 2016 року – шумоізоляція дверей та арок.

 
Часті запитання
1. Де замовити шумоізоляцію для багажника автомобіля в Києві?
Щоб шумоізоляція була ефективною, потрібно підійти до її встановлення максимально серйозно. Якщо встановити занадто щільний матеріал, поставити назад обшивку буде неможливо, а надто легкий не дасть очікуваного ефекту. Також важливо запобігти виникненню бульбашок повітря. Щоб не переробляти все по кілька разів, варто звернутися в майстерню SQA TEAM Київ. Ми знаємо всі нюанси встановлення шумоізоляції і зробимо все максимально швидко і якісно!
2. Як здійснюється шумоізоляція багажника для авто?
Головне у встановленні шумоізоляції – прибрати вібрації і шуми. Для цього ми використовуємо декілька видів матеріалів: віброізоляційні, шумоізоляційні, а за потреби і теплоізоляційні. По черзі клеїмо їх, звертаючи особливу увагу на проблемні місця – без їх обробки необхідного ефекту не досягти. Важливо підібрати матеріали правильної товщини, щоб поставити назад обшивку.
3. Скільки часу займає шумоізоляція багажника автомобіля?
Щоб шумоізоляція була ефективною, потрібно ретельно обробити всі частини багажника: колісні арки, підлогу і кришку. Зазвичай час на шумоізоляцію багажника автомобіля не перевищує декількох днів, проте в деяких випадках може знадобитися ряд додаткових робіт – наприклад, усунення корозії і іржі. У будь-якому випадку ми зробимо все максимально швидко і якісно, щоб ви насолоджувалися ідеальним результатом!
4. Чи є у Вас гарантія на послуги?
Звісно! Ми відповідально ставимося до виконання кожного замовлення, тому гарантія – обов’язкова частина нашої співпраці. Багаторічний досвід дозволяє враховувати всі нюанси роботи та швидко усувати будь-які проблеми. Ви зможете самостійно перевірити ефективність шумоізоляції, а якщо з’являться питання, завжди звернутися для їх вирішення в студію SQA TEAM.
Потрібна консультація?
Наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші запитання, розкажуть про наші послуги та види робіт.
Напишіть нам
Вiдправити
Замовити дзвінок