Замовити дзвінок

CTK PREMIUM

CTK PREMIUM

Віброізоляція автомобіля – це основа, без якої неможливо створити повноцінну звукоізоляцію! Без неї якісний автозвук так і лишиться мрією!

Професійна віброізоляція прибирає всі зовнішні подразники та шум: звук дороги, дощу та каміння, що вилітають з-під коліс. На жаль, не всі автомобілі оснащені віброізоляцією, а та, що є, заводська, недостатньо захищає від настирливих скрипів та звуків. Щоб позбутися від них, найкраще використовувати сучасні, високоякісні матеріали для віброізоляції – CTK PREMIUM.

Це матеріали для віброізоляції преміум-класу! Вони унікальні, створені за передовими технологіями та враховують усі нюанси установки автомобільної шумоізоляції та автозвуку. Якість продукції CTK оцінили не лише автолюбителі, а й відомі гонщики!

Продукція для віброізоляції CTK PREMIUM відрізняється максимальною ефективністю при невеликій вазі. Товщина листа варіюється від 1,8 мм до 4 мм. Такого асортименту товщин немає в жодного іншого виробника!

Ми офіційно поставляємо продукцію CTK PREMIUM на українському ринку та є ексклюзивним партнером цієї компанії. Наші співробітники пройшли професійне навчання з роботи з матеріалами CTK PREMIUM, а тому знають як задіяти їх максимально правильно та ефективно!

Віброізоляція цього типу має фольгований захист з одного боку. Товщина шару фольги – 100 мкм. Питома вага – від 2,8 до 5,9 кг/м2. Подібні характеристики дозволяють обробити різні ділянки автомобіля.

У ході установки цю віброізоляцію не потрібно підігрівати. Вона добре наноситься при температурі від +10 до +30°C. При цьому сам діапазон температур, при якій можна скористатися нею, досить великий: від -50 до +130 °C. Ще одна відмінна риса продукції серії CTK PREMIUM – це підвищена клейкість.

Правильно зроблена віброізоляція підвищить комфорт перебування в салоні автомобіля та дозволить насолоджуватися чистим, якісним звуком. Щоб отримати справжній комфорт та бути впевненим у якості використаних матеріалів, вибирайте продукцію CTK PREMIUM у студії автозвуку SQA TEAM!

Замовити дзвінок